żywa Wiara

WspółpracaZOBACZ WSZYSTKIE

Ks. Łukasz Leśniak

użytkownik: admin z dnia: 2019-07-17

Ks. Łukasz Leśniak
Ks. Łukasz Leśniak jest kapłanem diecezji rzeszowskiej. Święcenia kapłańskie przyjął w 2007 roku. Od lat zajmuje się pomocą ludziom ubogim i uzależnionym. Organizuje i przewozi pomoc humanitarną na Ukrainę dla bezdomnych, więźniów, chorych w tamtejszych szpitalach. Wspomaga również nowopowstającą parafię we Lwowie. Współpracuje z Domem Samotnej Matki.
Z dużym powodzeniem zajmuje się muzyką: śpiewa, gra na gitarze i bębnie, sam pisze teksty. Nagrywa płyty i teledyski z muzyką chrześcijańską. Jego piosenek, konferencji, kazań i filmów ewangelizacyjnych można posłuchać i obejrzeć na kanale YouTube: ks. Łukasz Leśniak - DROGA do BOGA.

Komentarze (2)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Janina

25.02.2023, godz.18:00

Szczęść Boże księże Łukaszu . Dziękujemy za rekolekcje. Wiele słów zostanie w naszych sercach.

~Zofia

24.01.2021, godz.15:15

Takich kapłanów nam potrzeba. Szczęść Boże księże Łukaszu. Niech Ci Pan Bóg błogosławi i Matka Najświętsza ma w Swej opiece.