żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: zakochanie

Zakochani są wśród nas

Zakochani są wśród nas

Zakochanych nie brakuje, a Bóg wciąż czeka na tych, którzy dopiero dojrzewają w ... pewne: POWOŁANIE jest czymś pięknym i wcale nie musi oznaczać rezygnacji z tego, kim jesteśmy.

Zakochanie… i co dalej?

Zakochanie… i co dalej?

rok wydania: 2011

Książka ta jest pierwszym krokiem do szczęśliwego małżeństwa. Pomyśl o radosnym czasie zakoch ... Wykorzystaj cenne wskazówki autora dla dobra twojego i przyszłego współmałżonka.

Od zakochania do miłości

Od zakochania do miłości

Kaznodzieja porównuje nasze życie do kłosów zboża, które cieszy oczy gdy ... że droga od zakochania do miłości wygląda podobnie jak droga od kłosów zboża do chleba.

Zakochani są wśród nas

Zakochani są wśród nas

Życie Patrycji: kariera w show biznesie, okultyzm, liczne związki, wybory doprowadzające do m ... ale przede wszystkim jeździ po kraju i świecie, by opowiadać o tym, jak odnalazła Ukochanego.

KURS JAN

Termin: 2016-08-24 Stryszawa k.Suchej Beskidziej

CEL: Odnowić relację do Jezusa jako Mistrza, zakochać się w Nim i stać się jego wiernym uczniem, który formuje nowych uczniów.

,,Siebie dam po ślubie?" Od zakochania do miłości małżeńskiej. Spotkanie z dr T. Terlikowskim

Termin: 2014-11-25 Uniwersytet Rzeszowski i Kościół akademicki pw. św. Jadwigi Królowej (zaraz naprzeciwko Uniwersytetu

Zapraszamy wszystkich chętnych na dwuczęściowe spotkanie tego samego dnia!!! Z KIM? dr Tomasz Terlikowski, wykładowca UKSW, filozof, dziennikarz ... z homilią, a po niej konferencja na TEMAT: Świadectwo chrześcijanina w przestrzeni publicznej. Zapraszamy. Zaproście przyjaciół i znajomych :)

Pocałunek złożony na duszy

Termin: 2015-06-26 Kościół Akademicki pw. św. Jadwigi Królowej

Pocałunek złożony na duszy to rodzinne rekolekcje charyzmatyczne prowadzone przez o. Jose Maniparambila z Indii. Ojciec Jose Maniparambil jest ks ... Eucharystia, nauczanie i adoracja z modlitwą o uzdrowienie niedziela Kazanie na Mszach świętych o godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00.