żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: Wszystkich Świętych

Do grobu z Bożym Słowem

Do grobu z Bożym Słowem

Nie wystarczy popatrzeć na groby, nie wystarczy popatrzeć na żyjących, nie wystarczy pomyśleć ... o Boże, ono najlepiej tłumaczy nam rzeczywistość, także rzeczywistość śmierci i życia wiecznego.

Wszystkich Świętych

Wszystkich Świętych

Kazanie wygłoszone w dzień Wszystkich Świętych. Dzisiejsza Ewangelia to początek słynnego kaz ... zywilejowanymi. Warunkiem jest jednak, przeżywanie swego ubóstwa jako uczniowie Jezusa.

Święci chrześcijanie, gdzie jesteście?

Święci chrześcijanie, gdzie jesteście?

Kościół pokazuje nam dzisiaj tysiące wiernych zmarłych, którzy cieszą się wieczną r ... zni. Nic nas nie różni, mówi kaznodzieja w swoim kazaniu, poza szerokością miłości.

Do grobu z Bożym Słowem

Do grobu z Bożym Słowem

Słowo Boże w dniu Wszystkich Świętych przypomina nam trzy prawdy. Pierwsza - wszyscy jesteśmy ... abrał kogoś, ale dlaczego nas zostawił i co mamy zrobić, żeby trafić do Jego Królestwa.

Noc Świętych

Termin: 2014-10-31 Parafia MB Saletyńskiej (dolny kościół)

31 października 2014 zapraszamy na godz. 20.00 do Saletynów w Rzeszowie na HolyWin. Czuwanie modlitewne - NOC ŚWIĘTYCH 20.00 - Nieszpory ku czci ... ystości Wszystkich Świętych Modlitwę prowadzi ks. Grzegorz Szczygieł MS duszpasterz akademicki DA Rotunda, śpiew prowadzi Kameralny Chór Młodych