żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: warsztaty

RADOŚĆ PASCHALNA W TAŃCU

Termin: 2019-04-05 Klasztor Sióstr Sacre Coeur

W programie: nauka prostych tańców hebrajskich, Msza św., konferencja, czas na modlitwę osobistą i refleksję, wieczerza paschalna (seder)

Maria i Marta - sesja rekolekcyjno-warsztatowa DLA ZABIEGANYCH

Termin: 2015-05-22 Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury

Czas... ciągle go mało, ciągle przecieka przez palce, a my w efekcie tracimy poczucie kontroli nad upływającymi dniami. Brzmi znajomo? Jeśli cho ... a kończy obiadem w niedzielę o godz. 12.30. UWAGA! Sesja odbędzie się przy grupie liczącej nie mniej niż 10 osób oraz przy maksymalnie 20 osobach.

Warsztaty ASERTYWNOŚĆ - sztuka mówienia "nie"

Termin: 2019-03-23 Pracownia Rozwoju Osobistego

Na warsztatach: › o tym, jak być stanowczym, jak nie raniąc, powiedzieć komuś „nie”; › o umiejętności mówienia „nie ... i ćwiczeń. Nacisk jest tu położony na psychoedukację, w ramach danej problematyki i odniesienie do Biblii. Koszt udziału: 140 zł (8 godz. + obiad)

Warsztaty psychologiczne: JAK ODNALEŹĆ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

Termin: 2014-06-14 Ośrodek Profilaktyczno-Szkoleniowy im. ks. Franciszka Blachnickiego

Oparte na Piśmie Świętym warsztaty, które zdecydowanie pomogą Ci w kształtowaniu własnego rozwoju w sposób zdrowy i w zgodzie z wiarą katolicką. Bę ... ie, - znajdziesz podstawy swojej wartości w Piśmie Świętym i wierze katolickiej, - nauczysz się skutecznych sposobów budowania zdrowej samooceny.

W zgodzie ze sobą

Termin: 2015-04-10 Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury

Co nie pozwala mi przyjąć i ucieszyć się sobą? Skąd bierze się wstyd i lęk wobec siebie? Jak uruchomić złożony w nas potencjał i "rozwinąć skrzydła ... tnych) Niedziela 7.45 – Eucharystia 8.15 – śniadanie od 9.00 – zajęcia warsztatowe 12.30 – obiad i zakończenie

SŁOWO MA MOC

Termin: 2014-05-29 Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuus im. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach,

Rekolekcje SŁOWO MA MOC są skierowane do wszystkich, którzy pragną głosić i żyć kerygmatem. Jeśli czujesz pragnienie i wezwanie do ewangelizacji po ... nięty. Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na noclegi. Decyduje data rejestracji i dokonania wpłaty zaliczki na podane poniżej konto bankowe.

SZKOŁA CHWAŁY

Termin: 2014-05-01 Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuus. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach

Szkoła Chwały to rekolekcje, które co roku odbywają się w różnych miastach Polski .Ich celem jest przygotowanie uczestników do aktywnego włączenia ... .Nauczanie jest przeplatane warsztatami posługi charyzmatycznej. Rekolekcje te budzą pragnienie do dalszego wzrostu i posługi w swoich wspólnotach.

Rekolekcje dla rodzin: "Zbudujemy dom na skale" - rekolekcje z elementami warsztatów

Termin: 2014-08-18 Dom Rekolekcyjny Misji Afrykańskich im Kleryka Roberta Gucwy SMA

Nie ma lepszego planu na rodzinę, niż plan Stwórcy, który wskazuje jako jedyny trwały fundament dla domu - Skałę czyli Jezusa Chrystusa. Dlatego ch ... nagrodami oraz wiele innych atrakcji dla młodszych i starszych. Ciszy i przepięknych, otaczających dom rekolekcyjny gór Beskidu Sądeckiego.

O sztuce przeżywania, czyli o przyjaźni z uczuciami

Termin: 2015-04-24 Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury

Warsztat poświęcony rozpoznawaniu i wyrażaniu uczuć, ich roli w naszym funkcjonowaniu, panowaniu nad nimi w sposób konstruktywny, radzeniu sobie z ... chętnych) Niedziela 7.45 – Eucharystia 8.15 – śniadanie od 9.00 – zajęcia warsztatowe 12.30 – obiad i zakończenie

Sztuka podejmowania mądrych decyzji

Termin: 2015-05-15 Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury

Weekendowe szkolenie adresowane jest do osób, które chcą rozwijać umiejętność podejmowania decyzji, a w szczególności do osób, które stoją przed wa ... 420 PLN, w pokoju 2 os. z łazienką – 380 PLN. (w cenę wliczone są posiłki, materiały szkoleniowe, kawa i herbata w przerwach, zaświadczenie).

Jak się zapalić ale nie wypalić?

Termin: 2015-03-27 Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury

Warsztat skierowany jest do osób aktywnych zawodowo i społecznie, które przeżywają zmęczenie tym co robią i chcą zmienić ten stan. Celem warsztatu ... zienką wynosi 390 PLN ( w pok. 1. osob. - 420 PLN). Koszt uczestnictwa w warsztacie bez noclegów wynosi 290 PLN (w tym: obiady i kolacja w sobotę).

Warsztaty twórczego myślenia

Termin: 2015-04-17 Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury

Twórcze myślenie, to umiejętność odkrywania nowych sposobów patrzenia i postępowania. Często ograniczamy sami siebie sprowadzając do ściśle określo ... enką wynosi 390 PLN (w pok. 1. osobowym - 420 PLN). Koszt uczestnictwa w warsztacie bez noclegów wynosi 290 PLN (w tym: obiady i kolacja w sobotę).

Skupienie wielkopostne z Modlitwą Jezusową

Termin: 2016-03-18 Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury

Męka naszego Pana Jezusa Chrystusa to wydarzenie, którego nie musimy rozumieć. Bóg nie oczekuje tego od nas. Krzyż i śmierć trudno pojąć. Jezus zap ... zienką wynosi 290 PLN ( w pok. 1. osob. - 320 PLN). Koszt uczestnictwa w warsztacie bez noclegów wynosi 190 PLN (w tym: obiady i kolacja w sobotę).

Barwy kobiecości

Termin: 2015-05-08 Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury

Chcesz odkryć i zgłębić dary swojej kobiecości ? Chcesz rozradować się swoją kobiecością? Chcesz żyć pełnią swojego kobiecego krajobrazu? Jeśli ... nką wynosi 390 PLN ( w pok. 1. osobowym - 420 PLN). Koszt uczestnictwa w warsztacie bez noclegów wynosi 290 PLN (w tym: obiady i kolacja w sobotę).

Szkoła Zakrystianów. Kontynuacja.

Termin: 2015-02-25 Ośrodek Formacji Liturgicznej w Zawichoście

Szkoła: Szkoła Zakrystianów. Teologia Misterium Paschalnego w dekoracji przestrzeni sakralnej. Sesja II (kontynuacja). Szkoła przeznaczona jest dl ... ontynuacja Szkoły Zakrystianów. Ma na celu pogłębienie wiedzy zdobytej w czasie kursu podstawowego. Informacje o prowadzących na stronie Ośrodka.

Jezus i kobieta BIBLIODRAMA - WARSZTATY

Termin: 2016-04-19 Centrum Formacji Duchowej - Salwatorianie

Sesja warsztatowa przeznaczona DLA SIÓSTR ZAKONNYCH, które przez wchodzenie w role różnych kobiet znanych z Ewangelii, będą mogły odkrywać bogactwo ... iłków i noclegów - zadatek 100 zł; osoby bez posiłków i noclegów - zadatek 50 zł. W przypadku rezygnacji z sesji nie przewiduje się zwrotu zadatku.

Więzi rodzinne, relacje. Jak je tworzyć i umacniać?” - warsztaty psychologiczne

Termin: 2015-04-17 Ognisko Miłości (Olsza, koło Rogowa, archidiecezja łódzka)

„Więzi rodzinne, relacje. Jak je tworzyć i umacniać?” - warsztaty psychologiczne Warsztaty pomagające wyzwolić potencjał ukryty w his ... a Gwóźdź. Rozpoczęcie: piątek, godz.18:00. Zakończenie: niedziela, godz.13:30. Informacje i zapisy: tel. 798-445-673, e-mail: gwozdz@poczta.pl

Podróż do siebie — warsztaty rozwoju osobistego

Termin: 2015-02-09 Benedyktyński Instytut Kultury Chronić dobro

Zarys tematu: Warsztaty rozwoju osobistego stwarzają okazję do spotkania z samym sobą, także wobec drugiego człowieka, grupy. Zajęcia stanowić b ... zeć się sobie w kontekście interpersonalnym (ja i drugi człowiek, ja w grupie) osoby chcące nabyć nową psychologiczną wiedzę i umiejętności.

Podróż do siebie — warsztaty rozwoju osobistego

Termin: 2014-11-10 Benedyktyński Instytut Kultury Chronić dobro

Zarys tematu: Warsztaty rozwoju osobistego stwarzają okazję do spotkania z samym sobą, także wobec drugiego człowieka, grupy. Zajęcia stanowić b ... zeć się sobie w kontekście interpersonalnym (ja i drugi człowiek, ja w grupie) osoby chcące nabyć nową psychologiczną wiedzę i umiejętności.

Ja + Ty = My ? (Warsztat dla małżeństw)

Termin: 2014-12-05 Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury

Wchodząc w małżeństwo mamy różne wyobrażenia na temat tego, co to znaczy być razem i tworzyć rodzinę. Im dalej od dnia ślubu, życie coraz bardziej ... niem w pokoju 2. osobowym z łazienką wynosi 440 PLN od pary. Koszt uczestnictwa bez noclegów wynosi 380 PLN (w tym: obiady w sobotę i w niedzielę).

XV warsztaty muzyczne z New Life'm

Termin: 2014-11-27 Ośrodku Emaus w Turno -Brzeżcach k/Białobrzegów k/Radomia.

XV warsztaty muzyczne z New Life'm - zapisy otwarte!!!!! Warsztaty odbędą się w dniach 27-30 listopada 2014 r w Ośrodku Emaus w Turno -Brzeżcach ... e nalezy potwierdzić wpłatą zaliczki 150 pln W razie pytań proszę o kontakt: Agnieszka Dubiel m: 609 158 566 e-mail: agnieszka.dubiel@muzadei.pl

Warsztaty Spełniona w domu i w pracy

Termin: 2019-04-27 Hotel Domus Mater

To warsztaty dla kobiet - które chcą być szczęśliwe w domu i w pracy - które chcą coś zmienić na lepsze w swoim życiu - które potrzebują nowej mocy i energii do działania - chcących pokazać światu jak wiele można zrobić z Bogiem - które chcą żyć w pełni świadomie

Warsztaty Spełniona w domu i w pracy

Termin: 2019-05-10 Klasztor De Notre Dame

• Znajdziesz miejsce i czas na zastanowienie i modlitwę • Poznasz inne kobiety, które też przechodzą lub przechodziły próbę czasu, &# ... je realizować, • Odnajdziesz swoją siłę i motywację • Nauczysz się zarządzać swoimi myślami i emocjami, • Okiełznasz strach

MĄDRA MIŁOŚĆ - chrześcijańskie warsztaty psychologiczne

Termin: 2014-12-06 Ośrodek Profilaktyczno-Szkoleniowy im. ks. Franciszka Blachnickiego

Przeznaczone są dla wszystkich poszukujących odpowiedzi na pytania:  Czym jest miłość jako uczucie i miłość jako decyzja?  Jakie są wymiary m ... życia „Wreszcie żyć”, porady indywidualne. INFORMACJE I ZAPISY: e-mail: kontakt@osrodek-brynow.pl tel.: 509 96 33 02; 509 96 33 56

WARSZTATY „TANIEC UWIELBIENIA”

Termin: 2015-02-28 Bursa Szkolna

Kiedy tańczę, Bóg patrzy na mnie z zachwytem " Basia Przywara, absolwentka UŚ - kierunek artystyczny) Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Pr ... Taniec Uwielbienia – w niedzielę, 12 kwietnia 2015 r., o godz. 15.00 – Plac Niepodległości w Przemyślu, przy pomniku Jana Pawła II.

Warsztaty

Termin: 2019-06-21 Hotel Domus Mater

Dzięki tym warsztatom: • Przytulisz się do Boga i Najpiękniejszej Matki • Zrozumiesz tajemnice szczęścia • Poczujesz moc muzyk ... ak nigdy dotąd • Odnajdziesz prawdziwą radość i moc uśmiechu • Nawiążesz nowe przyjaźnie • Będziesz celebrować swoją kobiecość

Modlitwa przez taniec

Termin: 2016-04-01 Ośrodek Profilaktyczno-Szkoleniowy im. ks. Franciszka Blachnickiego

„Zamienił w taniec mój żałobny lament” ( Ps 30,12 ) „Rok Miłosierdzia. Czas łaski. Jak go przeżywam? Czy potrzebuję Bożego ... ez nas tańców oraz płyty z zapisem filmowym naszych tańców, które mogą być przydatne w nauce modlitwy tańcem we wspólnotach i grupach modlitewnych.

Warsztaty Przebudzenie

Termin: 2019-06-01 Hotel Domus Mater

• Dla Kobiet i dla Mężczyzn • Dla Złamanych i Zmęczonych nadmiernymi problemami codziennego życia • Dla Zranionych i Skrzywdzon ... łania na mocnym fundamencie czyli na Bogu • Dla Ambitnych i Przedsiębiorczych Chrześcijan, którzy chcą szybciej wzrastać w mądrości i wierze

"Przełom - nową szansą?" - warsztaty dla osób 40-60

Termin: 2015-06-20 Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej

Kryzys połowy życia to początek nadziei na nowe życie. dotyka on wszystkich obszarów naszego funkcjonowania po to, by je uporządkować i nadać im gł ... na życie. Warsztaty adresowane są do osób w wieku 40-60 lat. Koszt: 150 zł Zgłoszenia do 10.06; tel.: 516-060-298; e-mail: malgonow@gmail.com

Warsztat „Ustalać granice – szanować granice”

Termin: 2016-04-15 Ośrodek Profilaktyczno-Szkoleniowy im. ks. Franciszka Blachnickiego

Tematyka: Fenomen granicy w życiu międzyludzkim Identyfikacja poczucia swojego pola psychologicznego i jego granic Granice w sferze cielesnej, p ... ra Ośrodka lub mailowo kontakt@osrodek-brynow.pl Prosimy podawać do zapisu następujące dane: imię,nazwisko adres, telefon i mail kontaktowy

Warsztaty psychologiczne oparte na Słowie Bożym "Penuel - weekend dla serca"

Termin: 2016-06-04 Dom Diecezjalny TABOR

Zapraszam serdecznie na warsztaty psychologiczne oparte na Słowie Bożym! Weekendowa wersja warsztatów: "Penuel – weekend dla serca" opiera s ... sultacji, drobny poczęstunek: napoje, kawa/herbata, przekąski). Podana kwota nie zawiera sobotniego obiadu. - Zapisy: www.chcemisie.com.pl/penuel

Arteterapia - warsztaty dla ciekawych świata i swoich emocji

Termin: 2017-11-18 Poradnia Psychologiczno - Duchowa Vinea

Arteterapia to szeroko rozumiana terapia przez sztukę, posługuje się wieloma technikami skupiającymi się wokół różnych dziedzin sztuki, ekspresji ... nikację ze sobą i z innymi. Czas trwania: 10.00 - 18.00. Koszt uczestnictwa: 120 zł Zapisy i dodatkowe informacje na stronie: www.vinea.org.pl

Warsztaty O ROZWOJU OSOBISTYM

Termin: 2018-01-28 "Pracownia Rozwoju Osobistego” Częstochowa

Rozwój jest integralną częścią życia. Bóg stwarzając człowieka, zaprasza go do pełni życia. Rozwój osobisty – czyli proces stawania się lepsz ... ak odkryć w sobie potencjał? Jak wydobyć z siebie to, co najlepsze? Jak być szczęśliwszym i bardziej sobą, takim, jakim mógłbym być? koszt: 70 zł

Warsztaty O UCZUCIACH - LĘK

Termin: 2018-03-03 "Pracownia Rozwoju Osobistego” Częstochowa

Lęk - najbardziej podstawowe uczucie, którego doświadcza każdy człowiek. Pojawia się jako pierwsze uczucie, gdy się rodzimy, i jest ostatnim, gdy u ... y wydostać się z permanentnego stanu zagrożenia? A wreszcie – jak wykorzystać lęk, żeby pobudzał i mobilizował energię twórczą? Koszt: 70 zł

Warsztaty O MIŁOSIERDZIU DLA SAMEGO SIEBIE

Termin: 2018-04-07 "Pracownia Rozwoju Osobistego” Częstochowa

Miłosierdzie – jest „drugim imieniem” miłości, ujmującym jej aspekt najgłębszy i najbardziej wzruszający: gotowość do zaspokojeni ... oszenie do zmierzenia się pytaniami: Jak być miłosiernym wobec siebie samego? Po co prawdziwie pokochać siebie? Jak przebaczyć sobie? Koszt: 70 zł

Warsztaty O UCZUCIACH - POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

Termin: 2018-05-06 "Pracownia Rozwoju Osobistego” Częstochowa

Poczucie własnej wartości – jedna z najgłębszych ludzkich potrzeb. Każdy człowiek jest wartościowy. Ta wartość jest obiektywna, niezniszczaln ... zmierzenia się pytaniami: Co może być we mnie wartościowego? Jak odnaleźć w sobie wartość? Wreszcie – jak się o nią troszczyć? Koszt: 70 zł

Warsztaty O UCZUCIACH - ZŁOŚĆ

Termin: 2018-06-03 "Pracownia Rozwoju Osobistego” Częstochowa

Złość – uczucie, które broni. Łączy się z siłą potrzebną do obrony swoich poglądów, siebie, bliskich i tych, którzy są krzywdzeni. Jest potrz ... W czym przejawia się agresja? Czy mam do niej prawo? Jak przemienić ją w coś pozytywnego? Co zrobić, żeby stała się motorem rozwoju? Koszt: 70 zł

Stacjonarne Warsztaty Pisania Ikon: ELEUSA

Termin: 2018-03-01 "Pracownia Rozwoju Osobistego” Częstochowa

Eleusa – Miłosierdzia, Czułości. Przedstawia Matkę Boską pochylającą głowę, aby przytulić swój policzek do policzka Syna. Rodzaj warsztató ... 900 zł. Jest możliwość rozłożenia tej kwoty na 4 raty, płatne co miesiąc. W przypadku zapłaty całej kwoty z góry – zniżka w wysokości 50 zł.

Wiosna Kościoła - warsztaty ewangelizacyjne. Jak ewangelizować parafię?

Termin: 2018-02-09 Dom Diecezjalny TABOR, Rzeszów, ul. Połonińska 25

Czy zastanawiałaś/eś się kiedykolwiek jak skutecznie przyprowadzać ludzi do Jezusa? Gdzie jest Twoje miejsce do mówienia im o Jezusie? Jakie masz n ... W swojej pracy duszpasterskiej zakładał wspólnoty w Polsce, a także poza jej granicami m.in.: we Włoszech, na Słowacji, w Niemczech, a także w RPA.

Ikona i Słowo. Pisanie ikon w świetle Słowa Bożego

Termin: 2018-08-24 DOM POJEDNANIA I SPOTKAŃ IM. ŚW. MAKSYMILIANA M. KOLBEGO

Tematem tej edycji warsztatów jest Mandylion – ikona Oblicza Jezusa. Ikona: jest owocem Spotkania ze Słowem jest szatą dla Sło ... dla osób, które pragną rozwijać własne dary, także ikonopisarskie oraz pogłębiać życie duchowe i wzmacniać żywą więź z Bogiem poprzez Słowo Biblii.

Ogólnopolskie Michalickie Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne

Termin: 2019-09-27 Parafia św. Michała Archanioła i bł. Br. Markiewicza w Toruniu

Warsztaty adresowane są szczególnie do młodzieży i odpowiadają na potrzeby młodych ludzi, którzy chcą spotkać się z muzyką sakralną i słowem liturg ... edzielną Eucharystię obowiązkowo strój galowy. Zgłoszenia i bliższe informacje: ks. Rafał Szwajca CSMA kom: 669-190-409 e-mail: lojzito@wp.pl

GospeLOVE Lato Festiwal 2023

Termin: 2023-07-22 Bochnia

GospeLOVE Lato Festiwal 2023 w Bochni. To już trzecia edycja bocheńskich warsztatów gospel, którą tak jak w zeszłym roku, organizują Stowarzyszenie ... inałowy 30 lipca w Amfiteatrze Uzbornia w Bochni, na którym wystąpią uczestnicy warsztatów, zagra zespół Holy Noiz i gościnnie wystąpi Gabi Gąsior.

TANECZNE POŻEGNANIE KARNAWAŁU

Termin: 2023-02-18 Klasztor Sióstr Sacre Coeur

Program: 9.00 - powitanie i wspólna modlitwa 9.30 - warsztaty taneczne 10.45 - przerwa kawowa 11.15 - warsztaty taneczne 12.30 - zakończenie ... cyjne i ludowe z różnych zakątków świata, tańce w kręgu i liniowe. W spotkaniu może wziąć udział każdy - bez względu na wiek czy umiejętności.

Warsztaty: Jak dobrze przygotować się do spowiedzi.

Termin: 2023-04-20 Opactwo w Tyńcu

Czy trudno przygotować się do spowiedzi? Często mamy z tym problem. Chcemy zaproponować spojrzenie wspólne, wraz z duchownym i psychologiem. Co sprawia, że nie potrafimy się przygotować? Jak przygotować się dobrze? Czego unikać i do czego dążyć? Spróbujmy zmierzyć się z tym razem?

Warsztaty dla Liderów, Animatorów i Moderatorów Grup Modlitwy Ojca Pio część 1

Termin: 2022-12-27 Dom rekolekcyjny św. Kaspra

Szkoła Liderów i Animatorów Wspólnot powstała z myślą o świeckich, duchownych i osobach konsekrowanych by zapewnić im zdobycie narzędzi i umiejętno ... agające w efektywnym prowadzeniu wspólnoty. - Efektywna współpraca między duchownymi a świeckimi. - Zgłębienie nauczania Kościoła i św. Ojca Pio.

Warsztaty dla Liderów, Animatorów i Moderatorów Grup Modlitwy Ojca Pio część 2

Termin: 2023-02-17 Dom rekolekcyjny św. Kaspra

Szkoła Liderów i Animatorów Wspólnot powstała z myślą o świeckich, duchownych i osobach konsekrowanych by zapewnić im zdobycie narzędzi i umiejętno ... agające w efektywnym prowadzeniu wspólnoty. - Efektywna współpraca między duchownymi a świeckimi. - Zgłębienie nauczania Kościoła i św. Ojca Pio.

Bible journaling czyli biblijne pamiętnikowanie. Poczuj miętę do Słowa

Termin: 2022-06-22 Warszawa

Bible journaling to nowy sposób ekspresji wiary, który warto poznać i przekazać młodym ludziom, którzy poszukują a często kościołowi zarzucają nudę ... plastyczne. Szcegóły wydarzenia oraz zapisy na stronie wydarzenia - Bible journaling czyli biblijne pamiętnikowanie (lp-wip.pl) . Zapraszamy !

Warsztaty Złamana, ale nie bezsilna

Termin: 2022-06-10 Hotel Domus Mater

Jak być szczęśliwą mimo trudnej relacji z mężem lub dzieckiem? Jak żyć, kiedy zostałaś zdradzona, oszukana, zostawiona mentalnie czy też fizycznie? ... on zupełnie nie potrafi zrozumieć Ciebie. Możesz się nauczyć jak poradzić sobie z tą sytuacją i budować lepsze relacje. Zapraszam Cię na Warsztaty.

Weekendowe warsztaty fotograficzne z modlitwą: Miłość Boga w pięknie krajobrazu

Termin: 2022-06-24 Dom Rekolekcyjny "Księżówka"

Weekendowe warsztaty rekolekcyjne mają na celu pokazanie, jak pięknie, wspaniale i wartościowo można spędzać czas z Bogiem i drugim człowiekiem. Po ... na, konferencje, wyjścia w plener. Noclegi w pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych, całodzienne wyżywienie. Całodobowy dostęp do napoi ciepłych i zimnych.

Warszty "Muzyczna Ikona".

Termin: 2021-09-18 Sala wystawowa

Warsztaty są jednym z wydarzeń towarzyszących wystawie „Święto Pojednania”. Na wystawie prezentowane są ikony autorstwa brata Marcina ... trum kulturalnego - fraternia „Pojednanie” - powołanego do istnienia przez braci kapucynów przy współpracy z krakowską fundacją AKEDA.

Przemieniona na wakacje

Termin: 2021-08-02 Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia

Tygodniowe warsztaty z wypoczynkiem dla kobiet w Zakopanem Wakacje to fantastyczny czas na to aby odpocząć od codziennej rutyny, to może być równi ... ntalnej i duchowej przemiany. Spędź wakacje z nami, możesz również zabrać dzieci, a wyjedziesz przemieniona i gotowa na nowe piękniejsze życie.

Warsztaty Złamana, ale nie bezsilna

Termin: 2021-02-05 Hotel Domus Mater

Jak być szczęśliwą mimo trudnej relacji z mężem lub dzieckiem? Jak żyć, kiedy zostałaś zdradzona, oszukana, zostawiona mentalnie czy też fizycznie? ... n zupełnie nie potrafi zrozumieć Ciebie. Możesz się nauczyć jak poradzić sobie z tą sytuacją i budować lepsze relacje. Zapraszam Cię na Warsztaty.

Rekolekcje dla kobiet Złamana, ale nie bezsilna

Termin: 2019-11-15 Hotel Domus Mater

Rekolekcje - warsztaty dla kobiet zniechęconych brakiem relacji z mężem lub dzieckiem, zdradzonych, pozostawionych, tych, które zdecydowały się od ... ysy. Znajdziesz czas na modlitwę, zastanowienie, rozmowę . Poznasz inne fantastyczne kobiety, które również zmagają się z trudnościami w relacjach.