żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: terezjanki

Dni Otwartej Furty

Termin: 2018-07-02 Dom zakonny Sióstr Terezjanek

Dni Otwartej Furty to czas szczególnych SPOTKAŃ. Spotkanie z SIOSTRAMI, które Pan powołał do wspólnoty Terezjańskiej. Spotkanie ze SOBĄ czyli swoi ... PeLJnRCSi2yYmiF6FbH8K981eyagXUfvuujg_iP56Q Jeśli masz jakieś pytania - pisz :) - powolania-terezjanki@tlen.pl Zapraszamy! siostry Terezjanki

Rekolekcje wędrowne

Termin: 2018-08-15 Radków

To czas wytchnienia i zatrzymania się na modlitwie i we wspólnocie. To czas wędrówki (Miasto Skalne w Adršpach – Czechy), warsztatów artysty ... ełen węzeł sanitarny i aneksy kuchenne). Na terenie ośrodka znajduje się kąpielisko, boisko do siatkówki plażowej, miejsce na ognisko, parking.

Dni Otwartej Furty

Termin: 2019-11-09 Dom zakonny Sióstr Terezjanek

Serdecznie zapraszamy dziewczęta (17+), które rozeznają drogę swojego życia na spotkanie w ramach Dni Otwartej Furty u Sióstr Terezjanek. Będzie mi ... mie przewidziane konferencje, adoracja, rozmowy, świadectwa. Zapewniamy posiłek i nocleg. Więcej informacji i zgłoszenia u s.Hiacynty. Zapraszamy!

Umiłowana na małej drodze - rekolekcje

Termin: 2018-12-28 dom Sióstr Terezjanek

Zapraszamy Cię na rekolekcyjną wędrówkę umiłowanej Córki w duchu „małej drogi”. To czas spędzony w obecności Ojca, w rekolekcyjnym wyci ... emnicę miłości Ojca wobec każdej z nas jako umiłowanej córki. Towarzyszyć nam będzie „mała Święta” – Teresa od Dzieciątka Jezus.