żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: Szlachetna Paczka

„Połączeni dla Ukrainy”

„Połączeni dla Ukrainy”

Od 6. marca działa Centrum Informacyjne „Połączeni dla Ukrainy”, którego c ... bardziej potrzebna oraz które organizacje aktualnie potrzebują rąk do pracy i wsparcia.

Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka

 Ruszyła 21. edycja Szlachetnej Paczki! Tysiące rodzin czeka na swoich darczyńc&oac ... ute;rzy najbardziej tego potrzebują! Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl  i wybierz rodzinę

„Połączeni dla Ukrainy”

„Połączeni dla Ukrainy”

Od 6. marca działa Centrum Informacyjne „Połączeni dla Ukrainy”, któr ... , by wolontariusze mogli docierać do najbardziej potrzebujących. NR KRS to: 00 00 05 09 05.

Solidarna Paczka, czyli specjalna edycja Szlachetnej Paczki

Termin: 2022-06-04 Biuro Stowarzyszenia WIOSNA

Solidarna Paczka, czyli specjalna edycja Szlachetnej Paczki rozpocznie się już 4 czerwca (Otwarcie Bazy Rodzin). Tym razem pomoc otrzymają osoby, k ... sce, a dziś potrzebują naszej pomocy i wsparcia w odbudowie życia w nowym miejscu. Serdecznie prosimy o potwierdzenie przybycia do 2.06.2022 r.

Szlachetna Paczka

Termin: 2021-11-13 cała Polska

Już w najbliższą sobotę - 13 listopada - rozpocznie się nowa edycja Szlachetnej PACZKI - jednego z największych programów społecznych w Polsce. Te ... dy - wystarczy wybrać rodzinę i wspólnie ze znajomymi, współpracownikami czy przyjaciółmi skompletować Paczkę dla tych, którzy mają w życiu gorzej.