żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: Sara

w Oczekiwaniu 2

w Oczekiwaniu 2

Dziś druga kobieta Starego Testamentu wskaże nam kierunek drogi. Drogi prowadzącej do kogoś, kogo oczekujemy. Zapraszamy was na kolejny odcinek rekolekcji adwentowych. Trwajmy w oczekiwaniu.

Jak pomagać dobrą radą. Poradnik

Jak pomagać dobrą radą. Poradnik

rok wydania: 2010

" J ak pomagać dobrą radą" to przewodnik dla: zajmujących się po ... uot;nieprofesjonalne" doradztwo może stać się niezwykle pożyteczne, cenne i skuteczne.

w Oczekiwaniu 2

w Oczekiwaniu 2

Dziś druga kobieta Starego Testamentu wskaże nam kierunek drogi. Drogi prowadzącej do ko ... kolekcje online poprowadzi nas  duet o. Michał Legan OSPPE i ks. Michał Olszewski SCJ.

Tobiasz i Sara, droga do bliskości: Lectio Divina.

Termin: 2016-01-08 Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana

Droga do bliskości Tobiasza i Sary nie była łatwa. Musieli pokonać wiele przeszkód i rozwiązać niemało trudnych zadań. Bliskość zdaje się być tak ł ... ia. Chcemy zmierzyć się z zaproszeniem do prawdziwej bliskości, przyjąć uzdrowienie duszy i ciała, głębiej otworzyć się na miłość, która nadchodzi.

8 -10 stycznia 2016: Tobiasz i Sara, droga do bliskości: Lectio Divina.

Termin: 2016-01-08 Dom Pojednania i Spotkań im. Św. Maksymiliana

Droga do bliskości Tobiasza i Sary nie była łatwa. Musieli pokonać wiele przeszkód i rozwiązać niemało trudnych zadań. Bliskość zdaje się być tak ł ... z zaproszeniem do prawdziwej bliskości, przyjąć uzdrowienie duszy i ciała, głębiej otworzyć się na miłość, która nadchodzi. więcej na www.dmk.pl

Msze Święte i Nabożeństwo za wstawiennictwem Św. Gerarda Majelli

Termin: 2019-01-05 Rzeszów

W czasie nabożeństwa modlimy się w intencjach obrony życia nienarodzonych, matek oczekujących potomstwa, małżeństw mających problemy z poczęciem dz ... m/swgerard Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Gerarda kończy się zawsze specjalnym uroczystym błogosławieństwem dla matek oczekujących potomstwa