żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: sanktuarium

Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes

Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes

rok wydania: 2017

W Roku Maryjnym zapraszamy do zapoznania się z historią objawień Matki Bożej w Lourdes o ... , cudownej wody i uzdrowień oraz wizyt Jana Pawła II. Całość uzupełniają liczne ilustracje.

MODLITWA JEZUSOWA

Termin: 2019-02-22 Bazylika Najświętszej Maryi Panny z La Salette w Dębowcu

Zapraszamy na sesje rekolekcyjne poświęcone tej wielowiekowej tradycji modlitwy.

MSZA ŚWIĘTA i konferencja dla osób przeżywających trudności z uzależnieniem alkoholowym.

Termin: 2019-02-16 Sanktuarium św.Michała Archanioła i bł.ks.Bronisława Markiewicza

W sobotę, 16 lutego odbędzie się miesięczne spotkanie dla osób przeżywających trudności z uzależnieniem alkoholowym. Spotkanie rozpoczyna się kon ... h radości uwolnienia od nałogu. O godz. 19.00 Msza św. w Sanktuarium, a po Mszy św. dalszy ciąg spotkania w Sali teatralnej. Serdecznie zapraszamy!

"Woda, pragnienia i prawda"

Termin: 2014-06-14 Sanktuarium św. Urszuli w Pniewach

Dzień skupienia dla młodych dorosłych w wieku 18-30 lat. W programie m.in.: spotkanie z tekstem ewangelicznym, Eucharystia, cisza, modlitwa, grupa ... ie ze św. Urszulą. Zgłoszenia do 12.06.2014 Zapraszamy do duchowego odpoczynku w bliskości relikwii św. Urszuli i w otoczeniu pięknej przyrody.

Zanurzenie w Słowo

Termin: 2014-09-19 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Modlitwa Słowem metodą lectio divina dla młodzieży. Spotkanie to zrodziło się z ogromnego pragnienia spotkania z Bogiem, odkrywania Jego dobroci. ... e, dotykać swoją łąską. Weekendowe spotkanie to też moje zatrzymanie się by słuchać co On do mnie mówi. Zapisy: www.jezuufamtobie.pl /rekolekcje

Rekolekcje dla przedsiębiorców: „CZYŃCIE SOBIE ZIEMIĘ PODDANĄ" (Rdz 1, 28)

Termin: 2014-09-19 Sanktuarium Matki Boskiej Rychwałdzkiej

Każdy z nas jest powołany do bycia przedsiębiorcą: „Jednemu dał pięć talentów, drugiemu dwa, trzeciemu jeden, każdemu według jego zdolności&# ... iech ci ukaże oblicze swoje i zmiłuje się nad tobą. Niech zwróci oblicze swoje ku tobie i niech cię obdarzy pokojem”. św. Franciszek z Asyżu.

"Za zamkniętymi drzwiami"

Termin: 2014-12-06 Pniewy

Dzień skupienia dla młodych osób dorosłych (18-30 lat). W programie m.in. Eucharystia, wprowadzenie w tekst ewangeliczny, spotkanie ze św. Urszulą, grupa dzielenia, modlitwa, cisza. Prosimy o zgłoszenia do 4.12.2014 i serdecznie zapraszamy!

"Przełom - nową szansą?" - warsztaty dla osób 40-60

Termin: 2015-06-20 Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej

Kryzys połowy życia to początek nadziei na nowe życie. dotyka on wszystkich obszarów naszego funkcjonowania po to, by je uporządkować i nadać im gł ... na życie. Warsztaty adresowane są do osób w wieku 40-60 lat. Koszt: 150 zł Zgłoszenia do 10.06; tel.: 516-060-298; e-mail: malgonow@gmail.com

Odpust z błogosławieństwem zwierząt w Mikstacie

Termin: 2015-08-07 Diecezjalne Sanktuarium Świętego Rocha

16 sierpnia w Mikstacie niewielkim miasteczku w Południowej Wielkopolsce odbędą się wielki, niezwykłe i niepowtarzalne uroczystości odpustowe ku c ... e zapraszam na odpust z błogosławieństwem zwierząt do Diecezjalnego Sanktuarium Świętego Rocha w Mikstacie! Ks. Kan. Krzysztof Ordziniak, Kustosz

Tarnowieckie Nabożeństwo Zawierzenia

Termin: 2019-08-07 Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Tarnowieckie Nabożeństwo Zawierzenia. Przewodniczą parafie z Szebni i Warzyc. Figurę MBT poniosą strażacy z Wrocanki. Serdecznie zapraszamy całą wspólnotę parafialną do modlitwy.

Uroczystości odpustowe w Lipinkach

Termin: 2019-08-14 Sanktuarium Matki Bożej Wniebowziętej w Lipinkach

Odpust w 39 Rocznicę Koronacji Cudownej Figury Matki Bożej Lipińskiej

Rekolekcje dla osób chorych i cierpiących

Termin: 2016-01-29 Sanktuarium św. Antoniego z Padwy w Ratowie

Tobie Panie zaufałem.Rekolekcje dla osób chorych i cierpiących. Rekolekcje poprowadzi psycholog, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku, ... arium-ratowo.pl miejsce rekolekcji: Sanktuarium Diecezjalne św. Antoniego z Padwy w Ratowie, Ratowo 58, 06-540 Radzanów Serdecznie zapraszamy!

Rekolekcje dla osób chorych i cierpiących

Termin: 2016-01-29 Sanktuarium św. Antoniego z Padwy w Ratowie

Tobie Panie zaufałem.Rekolekcje dla osób chorych i cierpiących. Rekolekcje poprowadzi psycholog, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku, ... arium-ratowo.pl miejsce rekolekcji: Sanktuarium Diecezjalne św. Antoniego z Padwy w Ratowie, Ratowo 58, 06-540 Radzanów Serdecznie zapraszamy!

Zaproszenie na rekolekcje dla osób chorych i cierpiących

Termin: 2016-01-29 Sanktuarium św. Antoniego z Padwy w Ratowie

Tobie Panie zaufałem! Jak trudno wypowiedzieć te słowa, kiedy w życiu przychodzi choroba, cierpienie własne lub bliskich. A jednak, jeśli uda nam ... arium-ratowo.pl miejsce rekolekcji: Sanktuarium Diecezjalne św. Antoniego z Padwy w Ratowie, Ratowo 58, 06-540 Radzanów Serdecznie zapraszamy!

Miłosierni jak Ojciec. Rekolekcje dla par żyjących w związkach niesakramentalnych

Termin: 2016-04-15 Ostoja św. Antoniego przy Sanktuarium Diecezjalnym św. Antoniego w Ratowie

Miłosierni Jak Ojciec! Hasło towarzyszące obchodom Świętego Roku Miłosierdzia, stanie się również tematem przewodnim rekolekcji dla osób żyjących w ... nardyńskiego zespołu klasztornego. Rekolekcje rozpoczną się w piątek 15 kwietnia o godz. 18.00 a zakończą w niedzielę 17 kwietnia ok. godz.14.00.

Miłosierni jak Ojciec. Rekolekcje dla par żyjących w związkach niesakramentalnych

Termin: 2016-04-15 Sanktuarium św. Antoniego z Padwy w Ratowie

Miłosierni Jak Ojciec! Hasło towarzyszące obchodom Świętego Roku Miłosierdzia, stanie się również tematem przewodnim rekolekcji dla osób żyjących w ... um św. Antoniego w Ratowie (XVIII w. zespół klasztorny w Ratowie), Ratowo 58, 06-540 Radzanów, Diecezja Płocka, powiat mławski, woj. mazowieckie

PIERWSZE PIĄTKI MAŁŻONKÓW

Termin: 2019-01-04 Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie

W Kościele Relikwii od godz. 17.00 • EUCHARYSTIA • Refleksja nad Encykliką bł. Pawła VI Humanae Vitae • Nabożeństwo do ... ożna składać intencje, odczytywane w trakcie Modlitwy Małżonków. Zapraszamy również do składania świadectw o łaskach otrzymanych w małżeństwie.

"Archidiecezjalnego nabożeństwa ku czci św. Jana Pawła II".

Termin: 2019-01-22 Sanktuarium Świętego Jana Pawła II

Każdego 22. dnia miesiąca w naszym sanktuarium odbywa się "Archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II"z modlitwą o dar poczęcia . Mod ... żane są tajemnice różańcowe ustanowione przez Jana Pawła II. Na zakończenie nabożeństwa wszyscy pielgrzymi oddają cześć relikwiom świętego papieża.

Rekolekcje W BOGACTWIE SWOICH UCZUĆ I EMOCJI ZROZUMIEĆ WSPÓŁMAŁŻONKA

Termin: 2022-01-28 Sanktuarium

Zapraszamy na weekendową sesję warsztatowo – rekolekcyjną dla małżeństw Co teraz czujesz? Co dobrego zdarzyło się dziś w Twoim życiu? Jak ... adaliśmy je sobie i podziękowaliśmy za to wszystko Bogu. Zapraszamy na sesję małżeństwa pragnące zaprzyjaźnić się ze światem swoich emocji i uczuć.

Rekolekcje BIBLIODRAMA

Termin: 2022-01-07 Sanktuarium

Te krótkie weekendowe rekolekcje to czas zatrzymania się, pozostania w ciszy z darami, które dla każdego przynosi ze sobą Jezus. A może są takie, k ... zabrać Światło, które jest w Jego Słowie? Program dnia będzie zawierał spacer uważności, warsztaty bibliodramy, medytację, mszę świętą i adorację.

Wieczór uwielbienia

Termin: 2019-11-13 Sanktuarium Matki Bożej Piaskowej Pani Krakowa

Msza Św po której odbędzie się uwielbienie Boga przed obliczem Matki Bożej Piaskowej - W Sanktuarium Matki Bożej Piaskowej Pani Krakowa ul Karmelicka 39. Serdecznie zapraszamy

"Czas w sam raz" - rekolekcje dla młodych dorosłych

Termin: 2019-01-18 Pniewy

"Czas w sam raz" dla Ciebie na zimowe rekolekcje! Serdecznie zapraszamy do Pniew na troszeczkę czasu dla Ciebie i dla Boga, na odetchnięcie i odejś ... zy sercu Jezusa i przy relikwiach św. Urszuli Ledóchowskiej na pewno nie będzie zmarnowany. Daj sobie czas! Zapraszamy! Zgłoszenia do 11.01.2019