żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: odpust

Blizna to zagojona rana

Blizna to zagojona rana

Spowiedź, odpust, modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne to pojęcia, które funkcjonują w dz ... kim kazaniu i modlitwie bp. Grzegorza Rysia. Zapraszamy do wysłuchania całego materiału. 

Tajemnica Porcjunkuli

Tajemnica Porcjunkuli

W odległości około 2 km on centrum Asyżu wznosi się Bazylika, która stała się schronie ... ciszka związana jest łaska odpustu, który Franciszek wyprosił u papieża Honoriusza III.

Blizna to zagojona rana

Blizna to zagojona rana

Jezus Chrystus, po zmartwychwstaniu na swoim ciele, zostawił blizny po ranach. W nas dzieje s ... znaliśmy gdy Pan nas uzdrowił.   Materiał pobrany ze strony www.biskup-rys.pl

Odpust ku czci Świętego Rocha z błogosławieństwem zwierząt

Termin: 2014-08-07 Diecezjalne Sanktuarium Świętego Rocha

16 sierpnia w Diecezjalnym Sanktuarium Świętego Rocha odbędą się uroczystości odpustowe połączone z obrzędem błogosławieństwa zwierząt. Obrzęd błog ... Roch zaniesie je przed Boży tron .Szczegółowy program na stronie internetowej parafii. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWE DO MIKSTATU!

POLSKA POD KRZYŻEM(Kościół PW .Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu)

Termin: 2019-09-14 Kościół PW .Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu

Zapraszamy Was wszystkich serdecznie na dekanalne wydarzenie #PolskapodKrzyżem W programie miedzy innymi: • Msza Święta odpustowa (Kazan ... 8226; modlitwa różańcowa Całość akcji rozpocznie się o godz. 19 Zachęcamy by na czuwanie przynieść ze sobą krzyż, karimatę i ciepłe okrycie.

UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWE

Termin: 2019-09-11 Parafia rzymskokatolicka pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Przygotowujemy się do Uroczystości odpustowych naszej parafii. Odbędą się one 14 września 2019 r. w święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Poprzedzi ... - po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, procesja, litania do Krzyża Świętego, nabożeństwo drogi krzyżowej 21:00 - apel Jasnogórski

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY RZESZOWSKIEJ

Termin: 2019-09-12 Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej. Suma odpustowa w Ogrodach Bernardyńskich odbędzie się o godz. 18.00. Ojcowie Bernardyni zapraszają do udziału.

Uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Rzeszowskiej 7 września - 12 września

Termin: 2019-09-07 Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej

Program uroczystości odpustowych ku czci Matki Bożej Rzeszowskiej, Patronki Rzeszowa od 7 do 12 września 2019 r. 7 września (sobota) – ... ego 21. Brygady Strzelców Podhalańskich. Po Mszy św. Musical „Forza venite gente” – spektakl muzyczny o św. Franciszku z Asyżu