żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: oczekiwanie

Oczekiwanie

Oczekiwanie

Co jest w twoim sercu? Czy może jest to przekonanie, że masz wszystko. Zdobyłem majątek, boga ... na jest sytuacja gdy jesteś syty. Kiedy masz mnóstwo rzeczy ale brak koło ciebie Osoby.

Jeszcze więcej

Jeszcze więcej

Każdy z nas otrzymał od Boga wspaniałe dary. Czasami nie uświadamiamy sobie tego, jak bardzo ... Zapraszamy do wysłuchania rozważania bp. Grzegorza Rysia z pielgrzymki do Ziemi Świętej.

W Oczekiwaniu

W Oczekiwaniu

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że profeto.pl, które od lat przez cały rok ma ... st to opowieść o Kobietach Starego Testamentu. Produkcja została zrealizowana w Ziemi Świętej.

Moje oczekiwanie

Moje oczekiwanie

Jak nie zagłuszyć samego siebie? Co mogę zrobić, żeby usłyszeć Boga, tych co są wokół mnie, samego siebie?

Oczekiwanie

Oczekiwanie

Starzec Symeon.... Przeżył tak wiele. Czego on jeszcze chce. Ma w sobie jakieś oczekiwanie. C ... ezusa Chrystusa, który z miłości do nas przeprowadza nas przez śmierć i prowadzi dalej.

Jeszcze więcej

Jeszcze więcej

Chrystus się narodził. Oczekiwaliśmy na to wydarzenie w czasie Adwentu. Tak naprawdę, ten cza ... ardziej jej doświadczasz, tym bliżej jesteś miejsca, w którym niebo styka się z ziemią.

W Oczekiwaniu

W Oczekiwaniu

 Przez tegoroczne rekolekcje online poprowadzi nas znany internautom choćby z takic ... podróż od Starego do Nowego Testamentu i doświadczyć nadziei płynącej z oczekiwania!

Moje oczekiwanie

Moje oczekiwanie

Co zrobić by nie przeoczyć przyjścia Pana? Jak Go usłyszeć, zobaczyć? Trzeba  przestać z ... zegapić przyjścia ks. Maciej Skrzypski w swojej homilii wygłoszonej 17.12.2019r. w Polańczyku.