żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: o. Józef Augustyn

Modlitwa i życie. Medytacje

Modlitwa i życie. Medytacje

rok wydania: 2012

Często początek życia modlitwy podobny jest do pierwszych doświadczeń w ludzkiej m ... I właśnie wtedy, kiedy nie umiemy się modlić, Duch przychodzi z pomocą naszej słabości.

Jak zgadzać się na własne życie?

Jak zgadzać się na własne życie?

rok wydania: 2013

Odpowiedzi na pytanie zadane w tytule książki, "Jak zgadzać się na własne życ ... ;lnie ludziom młodym, w szukaniu odpowiedzi na pytanie: Jak zgadać się na własne życie?

Kochać samego siebie [audiobook]

Kochać samego siebie [audiobook]

rok wydania: 2010

W poniższych rozważaniach Autor podkreśla, że miłość siebie jest zobowiązaniem mor ... czesnej: Eugenii Ginzburg, Aleksandra Sołżenicyna, Jonathana Littella, Hermana Hessego.

Wychowanie seksualne w rodzinie i w szkole

Wychowanie seksualne w rodzinie i w szkole

rok wydania: 2014

Książka Józefa Augustyna SJ jest odpowiedzią na współczesne zapotrzebowani ... giej osoby? Jak pogodzić witalną żywiołowość seksualizmu z życiem religijnym?

Praktyka kierownictwa duchowego

Praktyka kierownictwa duchowego

rok wydania: 2006

Tematyka kierownictwa duchowego budzi wciąż żywe zainteresowanie wielu osób nie t ... ko jako kierownika duchowego, lecz także jako osoby poddającej się duchowemu przewodnictwu.

Maryja najpiękniejszym wzorem medytacji słowa Bożego i walki wewnętrznej.

Termin: 2016-09-30 Dom Rekolekcyjny Św. Józefa - Księża Jezuici

Maryja najpiękniejszym wzorem medytacji słowa Bożego i walki wewnętrznej. „A Niewiasta zbiegła na pustynię, gdzie miejsce ma przygotowane przez Boga” (Ap 12,6) Sesję poprowadzi: o. Józef Augustyn, rekolekcjonista, pisarz, profesor Akademii Ignatianum w Krakowie.

Fundament Ćwiczeń Duchowych - wokół przebaczenia

Termin: 2016-04-29 Dom Rekolekcyjny Św. Józefa - Księża Jezuici

Proponujemy rozpoczęcie drogi Ćwiczeń duchowych św. Ignacego Loyoli od Rekolekcji 5-dniowych (Fundament) odprawianych, podobnie jak dalsze etapy, z ... owych jest przeznaczony dla osób od 20 roku życia. Osoby młodsze zapraszamy na rekolekcje Szkoły Kontaktu z Bogiem: http://www.szkolakontaktu.pl/