login: hasło: rejestracja nowego użytkownika
Wyszukiwanie:
Dzisiaj jest: 26 listopad 2015
Pogotowie modlitewne

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Wspólnoty formacyjne

grupy modlitewne dodaj wspólnotę

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

wyprzedaze 
 
 

o. Adam Szustak

 • O umierających rybach O umierających rybach

  rok wydania: 2013
  Czy nie zdarza się tak, że boimy się zaufać, powierzyć swoje życie Chrystusowi, ponieważ nie wiemy, gdzie nas poprowadzi? Jak mocno wobec tego ... – Piotra.   Zapraszamy również na kolejny odzinek internetowych rekolekcji: " 360 sekund przy studni ".
 • O Bogu dziwaku... O Bogu dziwaku...

  rok wydania: 2013
  Dlaczego Bóg sieje, gdzie po ludzku nic nie może wyrosnąć? Dlaczego zasadził szkodliwe dla winorośli drzewo figowe w środku winnicy? Dla ... z nami o. Adam Szustak OP.   Zapraszamy również już na 9 część rekolekcji z cyklu " 360 sekund na pustyni ".
 • Nigdy więcej manny! Nigdy więcej manny!

  rok wydania: 2013
  O. Adam Szustak OP przygląda się postawie brata syna marnotrawnego, który jest w domu Boga-Ojca, ale czy w pełni z tego korzysta? Czy na ... tu? Czy cieszy się z jego powrotu? Ile w nas jest takiej postawy możemy sobie lepiej uświadomić wsłuchując się w kazanie o. Adama Szustaka OP.
 • Komu miłosierdzia? Komu miłosierdzia?

  rok wydania: 2013
  Gdzie był Św. Tomasz w Niedzielę Zmartwychwstania? Dlaczego nie był obecny, gdy inni apostołowie odkrywali niezwykłą prawdę o ich Mistrzu? O. Adam Szustak poddaje refleksji utarty wizerunek „niewiernego Tomasza” i odkrywa fakt, że postać tego Świętego jest nam wyjątkowo bliska.
 • Pożegnanie Pożegnanie

  rok wydania: 2013
  O. Adam Szustak zapewnia nas o Bożej miłości. Nie powstrzyma nas wbrew naszej woli, kiedy rujnujemy sobie życie, nie zawróci nas na si ... Jego otwartych ramion, postawy pełnej miłości, On nieustannie gotów jest oddać za nas życie. Nie wątpijmy, że Bóg nad nami czuwa.
 • Pomożesz Bogu? Pomożesz Bogu?

  rok wydania: 2015
  Jak przeżyć dzień, żeby spotkać się z Bogiem? Czy w ogóle starasz się Go spotkać? Jak często dotykasz Pana Boga? Dotyk Boga w naszym kościele to sakramenty. Jak często z nich korzystasz? Jak pomóc Bogu w naprawianiu świata...  
 • Kundel przydrożny Kundel przydrożny

  rok wydania: 2015
  Kiedy Pan Bóg wysyła kogoś w drogę, żeby znalazł swoje szczęście, żeby odnalazł sens tego po co żyje, żeby pokonał trudności w życiu, to daje mu dwóch przewodników: anioła i psa.
 • Nowe przykazanie, czyli jak kochać dzisiaj Nowe przykazanie, czyli jak kochać dzisiaj

  rok wydania: 2015
  Co to jest miłość? Co dzisiaj rozumiemy pod tym pojęciem, czy umiemy okazywać sobie miłość? Na przykładzie relacji Jezusa do św. Piotra możemy zobaczyć sposób okazywania miłości zgodnie z Ewangelią...
 • Projekt: ELIASZ. Czym jest męska tożsamość? [audiobook] Projekt: ELIASZ. Czym jest męska tożsamość? [audiobook]

  rok wydania: 2015
  Wstań! Tu i teraz. Bądź mężczyzną, który zmienia świat Czy to, co robisz przekształca rzeczywistość? Na p ... zego najczęstszą odpowiedzią Boga na Twoje wołanie jest cisza. I tego dnia powstał prorok jak ogień
 • Projekt: Jonasz + Projekt: Judyta [PAKIET] [audiobook] Projekt: Jonasz + Projekt: Judyta [PAKIET] [audiobook]

  rok wydania: 2014
  Projekt: JONASZ. Czym jest siła mężczyzny? Jaki powinien być prawdziwy mężczyzna? Czy ma być osiłkiem, który używa przemo ... dziwą, obdartą ze stereotypów męskość. Całość składa się z książeczki i 2CD. Wstęp do nagrania napisał autor, Adam Szustak OP.
 • Zamknij oczy! Droga do spełnienia – lekcje Samsona [audiobook] Zamknij oczy! Droga do spełnienia – lekcje Samsona [audiobook]

  rok wydania: 2013
  Każdy człowiek, który chodzi po tej ziemi, ma w sercu dziurę. Ty również ją masz. To nie jest pomyłka, błąd czy wada, poniew ... ia - lekcje Gedeona - nagranie, które pomoże Ci w zupełnie nowy sposób stanąć twarzą w twarz ze swoimi lękami i pokonać je
 • Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety? [audiobook] Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety? [audiobook]

  rok wydania: 2014
  Niemal każda kobieta pragnie mieć przy swoim boku mężczyznę. Wtedy odczuwa szczęście i spełnienie. Ale gdy tego jedynego nagle zabraknie l ... Projektu: Jonasz i zobacz, czym jest prawdziwa siła mężczyzny. Zobacz również obie płyty w pakiecie jeszcze taniej .
 • Projekt: JONASZ. Czym jest siła mężczyzny? [audiobook] Projekt: JONASZ. Czym jest siła mężczyzny? [audiobook]

  rok wydania: 2014
  Jaki powinien być prawdziwy mężczyzna? Czy ma być osiłkiem, który używa przemocy, by dowieść swoich racji? Czy ma o wszystko walczy ... cute;wnież do Projektu: Judyta i odkryj prawdziwą siłę kobiety. Zobacz również obie płyty w pakiecie jeszcze taniej .
 • Garnek strachu. Droga do dojrzałości. Lekcje Gedeona [audiobook] Garnek strachu. Droga do dojrzałości. Lekcje Gedeona [audiobook]

  rok wydania: 2013
  Pokonaj strach i zacznij pełnić swoją misję! W tym momencie jak Ci się wszystko rozsypuje, żebyś sobie potrafił powiedzieć: Właś ... znodzieja. Dzieli się Słowem Bożym wszędzie, gdzie to możliwe i z każdym, kto tego potrzebuje. Do książeczki dołączone są 3 płyty CD.
 • Placki z rodzynkami [audiobook] Placki z rodzynkami [audiobook]

  rok wydania: 2013
  Mówią, że Eucharystia to uczta wystawiona na dwóch stołach. Na jednym z nich Bóg zostawił nam Ciało i Krew swoj ... i czemu trafia ono zarówno do osób utwierdzonych w swej wierze, jak i do tych, którzy borykają się z wątpliwościami.
 • Ewangelia dla nienormalnych Ewangelia dla nienormalnych

  rok wydania: 2011
  To książka dla nienormalnych. Przeczytaj ją. A później daj ją każdemu, kto tego NIE chce. Daj ją każdemu, kto nie chodzi do k ... oacute;ry ma moc odwracania porządku świata i człowieka, który, kiedy odważy się spotkać Boga - doświadczy największego szczęścia.
 • Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. Lekcje Sary i Tobiasza [audiobook] Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. Lekcje Sary i Tobiasza [audiobook]

  rok wydania: 2014
  ODKRYJ KSZTAŁT SWOJEJ DUSZY. ZACZNIJ ROBIĆ TO, DO CZEGO ZOSTAŁEŚ STWORZONY. Bóg Cię wymyślił, nałożył Ci charakter, nałożył Ci wła ... z każdym, kto tego potrzebuje. Jest autorem bestsellerowych audiobooków. Tylko u nas rozeszły się one w ilości ponad 30 000 egzemplarzy.
 • Upojeni Bogiem Upojeni Bogiem

  rok wydania: 2011
  Warto przekroczyć ciasną bramę i wejść na drogę prowadzącą do Boga - drogę szeroką, gdzie jest miejsce dla każdego i na drogę, któr ... oga nic nie jest w stanie od nas odrzucić. On stworzył nas po to, żeby z nami być i przez to bycie dać nam pełnię szczęścia i pełnię radości.
 • Wilki dwa. Męska przeprawa przez życie Wilki dwa. Męska przeprawa przez życie

  rok wydania: 2014
  Dwóch wierzących, dwóch ojców, dwóch zapaleńców - w walce, w której nie ma miejsca na ściemę i m ... lki dwa" to męska przeprawa przez dzicz życia. Nie rozpieszcza i nie głaszcze po głowie, ale pokazuje, że warto dokarmiać Dobrego Wilka.
 • Od zera do bohatera [audiobook] Od zera do bohatera [audiobook]

  rok wydania: 2014
  Kiedy będziesz słuchać tych konferencji, Jezus będzie chciał uwolnić Cię od rzeczywistości, które tylko Ty znasz, których ty ... sem Akademickich Rekolekcji Wielkopostnych zarejestrowanych w kościele św. Stanisława Kostki w Poznaniu w dniach 23–26 marca 2014 roku.
 • Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje? [audiobook] Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje? [audiobook]

  rok wydania: 2014
  Pierwszy audiobook z nowej serii RTCJ: RÓB to, co JEZUS Jak radzić sobie z trudnymi relacjami? Jak je napra ... zebuje. Jest autorem bestsellerowych audiobooków. Tylko w wydawnictwie Pure Profit rozeszły się one w ilości ponad 30 000 egzemplarzy.
 • Noe. Człowiek, który chodził z Bogiem [audiobook] Noe. Człowiek, który chodził z Bogiem [audiobook]

  rok wydania: 2014
  Historia Noego, choć rozegrała się kilka tysięcy lat temu, nic nie straciła na swej aktualności. Znajdziesz w niej opowieść o Twoi ... istości! Audiobook to zapis rekolekcji wygłoszonych przez o. Adama Szustaka w maju 2014 r. w Parafii św. Andrzeja Boboli w Warszawie.
 • Pachnidła. Część 1 [audiobook] Pachnidła. Część 1 [audiobook]

  rok wydania: 2014
  Jeżeli nie możesz spać, bo nie wiesz: czym jest miłość i jak można nauczyć się kochać? skąd mieć pewność, że twoja ... szechczasów. W tym audiobooku znajdziesz 30 konferencji o. Adama Szustaka OP, które są komentarzem do tego podręcznika.
 • Pachnidła. Część 2 [audiobook] Pachnidła. Część 2 [audiobook]

  rok wydania: 2014
  Jeżeli nie możesz spać, bo nie wiesz: czym jest miłość? po co są zaręczyny i jak je przeżyć sensownie? j ... pieśniami" . Znajdziesz tu 22 konferencje słuchane na całym świecie przez niezliczone rzesze poszukujące odpowiedzi na pytania o miłość.
 • Plaster miodu [audiobook] Plaster miodu [audiobook]

  rok wydania: 2015
  Audiobook "Plaster miodu" to zapis rekolekcji internetowych wygłoszonych przez o. Adama Szustaka OP w Adwencie 2014 roku. Rekole ... ę i prowadzić do zbawienia. Okazało się, że jest jak plaster miodu. Jeśli tylko chcesz, właśnie takie będzie i dla Ciebie. Posłuchaj.
 • Jestem Nikim. Droga do Ziemi Obiecanej - Lekcje Jozuego [czarna okładka] [audiobook] Jestem Nikim. Droga do Ziemi Obiecanej - Lekcje Jozuego [czarna okładka] [audiobook]

  rok wydania: 2015
  Jeśli nie znasz historii o Jozuem i zburzeniu murów Jerycha – możesz nie znać historii o sobie! Bo w tej jednej historii znaj ... czasową wartość zasad, jakimi kierowali się wielcy z kart Biblii oraz bezcenne lekcje, które wypływają z nich dla człowieka XXI wieku.
 • Jestem Nikim. Droga do Ziemi Obiecanej - Lekcje Jozuego [biała okładka] [audiobook] Jestem Nikim. Droga do Ziemi Obiecanej - Lekcje Jozuego [biała okładka] [audiobook]

  rok wydania: 2015
  Jeśli nie znasz historii o Jozuem i zburzeniu murów Jerycha – możesz nie znać historii o sobie! Bo w tej jednej historii znaj ... czasową wartość zasad, jakimi kierowali się wielcy z kart Biblii oraz bezcenne lekcje, które wypływają z nich dla człowieka XXI wieku.
 • Rekolekcje na dobry początek cz.1 Rekolekcje na dobry początek cz.1

  dodano: 2012-04-22
  Do czego jesteśmy wezwani? Co najbardziej upodabnia nas do Boga? Co jest celem naszego życia? Takie pytania stawia o. Adam Szustak OP podczas w ... z siebie rekolekcji i odpowiada, że życie ma jedynie wtedy sens, gdy kochamy drugiego człowieka i decydujemy się stracić swoje życie dla innych.
 • Rekolekcje na dobry początek cz.2 Rekolekcje na dobry początek cz.2

  dodano: 2012-04-23
  W drugiej części rekolekcji na dobry początek kaznodzieja pokazuje nam różne drogi zbliżania się do Boga oraz koncentruje się na modlitwie dzięki której możemy nawiązać prawdziwą relację z naszym Stwórcą.
 • O człowieku zmartwychwstałym O człowieku zmartwychwstałym

  dodano: 2012-05-04
  O. Adam Szustak pokazuje nam w poniższym kazaniu jaki jest człowiek widziany oczami Boga. Okres wielkanocny, jak przekonuje nas kaznodzieja, to taki okres w którym trzeba się zatrzymać, popatrzeć na Jezusa zmartwychwstałego i zapragnąć być takim jak on.
 • Beze mnie nic nie możecie uczynić Beze mnie nic nie możecie uczynić

  dodano: 2012-05-20
  Jezus pokazał nam jak żyć, uczy nas w jaki sposób możemy stać się Jego świadkami. Jednak żeby móc podejmować takie życie każdego ... , że jesteśmy latoroślą wszczepioną w Jezusa, którą Ojciec chce oczyszczać, po to byśmy przynosili owoc obfity i by owoc ten trwał. 
 • Zasadzić się nad wodą Zasadzić się nad wodą

  dodano: 2012-06-02
  Kaznodzieja wyjaśnia nam, że jeżeli czujemy się w naszej wierze ciągle niespełnionymi i nienawróconymi jak ziarno wrzucone w ziemię ... e;g pozwala dojrzewać naszej wierze i wyrwał nas z dotychczasowego miejsca po to by zasadzić nas na najwyższym szczycie nad wodą życia. 
 • Kuba Wojewódzki też należy do Chrystusa Kuba Wojewódzki też należy do Chrystusa

  dodano: 2012-09-08
  Bóg stworzyła każdego człowieka i każdy w jego oczach ma nieskończoną wartość. Kaznodzieja uświadamia nam, że poprzez fakt iż wszyscy jesteśmy własnością Boga nie możemy i nie mamy prawa osądzać czy potępiać innych. 
 • O westchnieniu Jezusa O westchnieniu Jezusa

  dodano: 2012-09-19
  Kaznodzieja w swoim kazaniu przekonuje nas, że Bóg mówi do nas w sposób zrozumiały dla każdego, kto pragnie wsłuchiwać się w J ... rej chce On być tak blisko, że gotowy jest na doświadczanie tych samych trudności czy cierpień, które są udziałem każdego człowieka. 
 • Umywanie rąk Umywanie rąk

  dodano: 2012-09-02
  Kaznodzieja pokazuje nam w jaki sposób nasze postępowanie przypomina zachowanie faryzeuszy, którzy przestrzegali pewnych rytuałów aby pokazać czystość swoich intencji ale w rzeczywistości mieli bardzo mało wspólnego z prawdziwym obmywaniem siebie.
 • O pokrakach… O pokrakach…

  dodano: 2012-09-30
  O. Adam Szustak proponuje nam dzisiaj zatrzymanie się nad ewangeliczną sceną powołania Św. Mateusza. Zachęca nas do tego abyśmy w kontekście tej Ewangelii zastanowili się nad tym w jaki sposób patrzymy na siebie oraz innych grzeszników.
 • Jak dziecko Jak dziecko

  dodano: 2012-10-10
  W większości przypadków rodzice najbardziej kochają swoje dziecko wtedy, gdy jest malutkie, bezbronne i tylko trzeba się nim zajmować bo ... siebie zrobić. Kaznodzieja uświadamia nam, że miłość Jezusa do nas jest największa w przypadku, gdy stajemy przed Nim jak małe bezbronne dzieci.
 • O młodzieńcu niekoniecznie zasmuconym O młodzieńcu niekoniecznie zasmuconym

  dodano: 2012-10-23
  Jeśli jesteś samotny i  ciężko ci się z tym pogodzić, jeśli jesteś w związku, który jest dla ciebie bardzo trudny, to Bóg ch ... zy w ciebie i jest pewien ty sobie z tym poradzisz ponieważ On dał ci wszystko co potrzebne, aby miłość  odniosła zwycięstwo w twoim życiu.
 • O Adamie i Ewie O Adamie i Ewie

  dodano: 2012-11-08
  Kaznodzieja w pokazuje nam dzisiaj podobieństwo Marii Magdaleny i ślepca Bartymeusza do naszych pierwszych rodziców oraz do nas samych. ... osób szatan zwodzi nas byśmy nie byli w stanie dostrzec Jezusa, który nieustannie przechodzi obok nas i pragnie otwierać nam oczy.
 • Święci chrześcijanie, gdzie jesteście? Święci chrześcijanie, gdzie jesteście?

  dodano: 2012-11-01
  Kościół pokazuje nam dzisiaj tysiące wiernych zmarłych, którzy cieszą się wieczną radością w niebie. Dostali się tam nie dlatego, że ... oni tacy sami jak my, grzeszni i słabi i egoistyczni. Nic nas nie różni, mówi kaznodzieja w swoim kazaniu, poza szerokością miłości.
 • O wielkiej kasie O wielkiej kasie

  dodano: 2012-11-18
  Kaznodzieja podejmuje próbę pokazania nam ogromu i rozpiętości Bożej miłości ku swojemu stworzeniu. Jednocześnie zwraca uwagę na to że, Bóg zachęca nas do starania się by nasza miłość do Boga i innych ludzi była równie wielka.
 • O tęsknocie O tęsknocie

  dodano: 2012-12-21
  Czy ktokolwiek z nas tęskni za Bogiem podobnie jak się tęskni za ukochaną osobą? Właśnie do wzbudzenia w sobie takiej tęsknoty zachęca o. Adam w swoim kazaniu i aby pomóc nam zatęsknić do Zbawiciela ukazuje nam Jego ogromną miłość i delikatność jaką ma do każdego z nas.
 • Obecność Jezusa Obecność Jezusa

  dodano: 2013-01-01
  W dzisiejszych czasach, gdzie tak wielu z nas cierpi samotność oraz czuje się niepogodzonymi z historią własnego życia, kaznodzieja zapewnia, że Jezus jest nieustannie blisko każdego nas i nie ma takiego kawałka rzeczywistości w naszym życiu, w którym nie moglibyśmy Go spotkać.
 • O Jezusie mówiącym o sobie O Jezusie mówiącym o sobie

  dodano: 2013-02-13
  Czy wierzymy, że Jezus do nas mówi? Czy ufamy, że ma On moc nas uwalniać i odkrywać prawdę? Czy wierzymy, że Ewangelia to Jego słowa kierowa ... ? Czy nie traktujemy ich jak urzędniczego zakazu ograniczającego naszą wolność i wolę? Takie i inne pytania stawia w swym kazaniu ks. Adam Szustak.
 • O umierających rybach O umierających rybach

  dodano: 2013-03-03
  O. Adam Szustak OP w swym kazaniu przedstawia historię Piotra. Piotr przed podjęciem decyzji kroczenia za Chrystusem był w ciężkiej sytuacji, nie p ... go uczniem, po to, by i on mógł przybliżać (łowić) ludzi do Chrystusa, pomimo tego, że będzie się im mogło wydawać, że giną, że tracą życie.
 • O Bogu dziwaku... O Bogu dziwaku...

  dodano: 2013-03-15
  Nie znamy bożych zamiarów. Nie wszystkie boże działania są dla nas zrozumiałe, logiczne, czasem nawet mogą wydawać się dziwne. Nie wiemy dlaczego Bóg tak postępuje, ale możemy być pewni, że nie waha się użyć wszelkich metod, by dotrzeć do człowieka ze zwą miłością i przebaczeniem.
 • Nigdy więcej manny! Nigdy więcej manny!

  dodano: 2013-04-14
  O. Adam Szustak OP zachęca do tego, aby nie być letnim, czyli umiarkowanym, stojącym gdzieś po środku, wierzącym, ale… kochającym, ale&helli ... sytuację ludzi wierzących na podstawie brata syna marnotrawnego i jego braku zdecydowania, braku jednoznacznej decyzji i konsekwentnej wytrwałości.
 • Komu miłosierdzia? Komu miłosierdzia?

  dodano: 2013-04-27
  Kazanie o. Szustaka na Niedzielę Miłosierdzia koncentruje się na postaci Św. Tomasza. Spod stereotypowego portretu „niedowiarka”, & ... a myśli postać Św. Tomasza. Z pomocą tego niebieskiego przewodnika poprośmy o bliskość Jezusa w naszych słabościach, jakiej doświadczył apostoł.
 • Pożegnanie Pożegnanie

  dodano: 2013-06-17
  O. Adam Szustak przywołuje postać Barnaby, który jako jedyny przygarnął nawróconego Pawła, jako jedyny przyjął go i uwierzył mu. ... zewu winnego – uschniętą, którą trzeba odciąć. Odwołując się do greckiego znaczenia słowa airo – czyli odciąć, ale i nosić.
 • Uroczystość Zesłania Ducha Świętego | Czy macie Ducha Świętego? Uroczystość Zesłania Ducha Świętego | Czy macie Ducha Świętego?

  dodano: 2013-05-20
  W kazaniu wygłoszonym w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, o. Adam ukazuje nam działanie Ducha Bożego w życiu chrześcijanina, które ob ... ieustannej tęsknocie za spotkaniem z Bogiem, w miłości do ludzi oraz charyzmatach, którymi obdarowuje tych, którzy Go o to proszą.
 • O innym trądzie O innym trądzie

  dodano: 2013-06-30
  O. Adam Szustak uzmysławia nam, że kiedy Pan Bóg przychodzi do naszego życia i zaprasza do czynienia wyjątkowych rzeczy, my trzymamy się kurczowo tego, co stanowi nasze codzienne troski i prosimy Boga, by właśnie tym się zajął nie zważając na Jego propozycje.
 • Kogo nie wstydzi się Jezus? Kogo nie wstydzi się Jezus?

  dodano: 2013-09-20
  Kanwą do wygłoszenia kazania o tym, jaki powinien być Kościół stała się przypowieść o miłosiernym Samarytaninie, który przyniósł pobitego przez zbójców człowieka do gospody. To właśnie ona jest w tej przypowieści obrazem Kościoła.
 • O niewolnicy, słudze i cudzoziemcu O niewolnicy, słudze i cudzoziemcu

  dodano: 2013-10-19
  Bóg przychodzi do nas przez ludzi, którzy z pozoru są nieznaczący i godni pogardy. Jeśli znajdziemy w sobie tą wielkość i wiarę, aby pójść za ich głosem możemy, podobnie jak Syryjczyk Naaman, doznać uzdrowienia – mówi kaznodzieja.
 • O słoniach i pieszczotach O słoniach i pieszczotach

  dodano: 2013-11-03
  Czym jest tytułowa morwa, o której mówi ojciec Adam Szustak? Morwa to roślina mająca bardzo  długie i głębokie korzenie, kt&oacu ... ię o nas troszczy. Cała niewiara, sceptycyzm, zwątpienie zostanie zmiecione z  powierzchni naszej wiary, nasza wiara zostanie oczyszczona.
 • Moment śmierci... czy boimi się tej chwili? Moment śmierci... czy boimi się tej chwili?

  dodano: 2014-01-15
  O. Adam Szustak na podstawie fragmentu Pisma Świętego opowiadającego o tym jak siedmiu synów oddało życie za prawo Boga, zastanawia się nad momentem śmierci, zmartwychwstaniem oraz życiem wiecznym.
 • Pomożesz Bogu? Pomożesz Bogu?

  dodano: 2015-03-06
  Przez cały czas istnienia świata Pan Bóg naprawia go i porządkuje, bo my nieustannie ten świat psujemy. Jak  możemy pomóc Pa ... we mnie uzdrowił? Jak często dotykam Pana Boga? Czym jest dotykanie Boga i jak spotkać Jezusa dowiesz się słuchając kazania o. Adama Szustaka...
 • Wieczór Pełen Łaski

  Termin: 2014-06-08 Kościół Matki Bożej Saletyńskiej w Krakowie
  Co to? Wieczór Pełen Łaski to spotkanie, na które składają się trzy elementy: Msza święta, konferencja oraz wspólna modlitwa uwielbienia. To czas ... dam Szustak OP, dominikanin i wędrowny kaznodzieja. Szczegóły: 20:00 – Eucharystia 21:00 – konferencja 21:30 – wielbienie

Polecamy

Realizacja: TiO interactive

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Zamknij

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat plików cookies tutaj