żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: Loretto

Nowe wezwania Litanii

Nowe wezwania Litanii

Maryja, jest Tą, która pośredniczy między nami a Jezusem. Jest Tą, która przyśpiesza Jego działanie. Jest Nadzieją, że Bóg nie zostawił nas na ziemi samych.

Nowe wezwania Litanii

Nowe wezwania Litanii

Litania Loretańska, inaczej Litania do Najświętszej Maryi Panny. W bazylice w Loretto, we Wło ... tu. Stąd określenie „loretańska”, mimo tego, że litania powstała we Francji. 

Uzdrawiająca moc różańca

Termin: 2022-10-18 Loretto

W programie: Eucharystia, konferencje, adoracja, możliwość spowiedzi świętej i rozmowy indywidualnej.

Jezus w przypowieściach konfrontuje mnie z rozczarowaniami mego życia

Termin: 2022-08-26 Loretto

Czytając lub słuchając kolejny raz tych samych Przypowieści Jezusa wchodzimy w schematy rozumienia ich na podstawie wcześniej czytanych lub usłysza ... z powodu moich słów, to znaczy, że wszedłeś w konfrontacje z fałszywymi wizerunkami Boga i siebie samego, które w sobie nosiłeś do tej pory”.

Rekolekcje W BOGACTWIE SWOICH UCZUĆ I EMOCJI ZROZUMIEĆ WSPÓŁMAŁŻONKA

Termin: 2022-01-28 Sanktuarium

Zapraszamy na weekendową sesję warsztatowo – rekolekcyjną dla małżeństw Co teraz czujesz? Co dobrego zdarzyło się dziś w Twoim życiu? Jak ... adaliśmy je sobie i podziękowaliśmy za to wszystko Bogu. Zapraszamy na sesję małżeństwa pragnące zaprzyjaźnić się ze światem swoich emocji i uczuć.

Odpust Matki Bożej Loretańskiej

Termin: 2021-09-05 Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto

Serdecznie zapraszamy 5 września 2021 r. (niedziela) na doroczny odpust do Loretto w naszym sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej. W tym roku – ... ”. Serdecznie zapraszamy na najbliższe uroczystości w Loretto. Grupy zorganizowane prosimy o zgłoszenie pod numerem telefonu 29 741 17 87.

Rekolekcje Loretańskie/ JESIEŃ ŻYCIA MOŻE BYĆ KOLOROWA

Termin: 2021-05-18 Loretto

Podeszły wiek jest swego rodzaju próbą i różni ludzie rozmaicie je podejmują. Przede wszystkim warto pamiętać, że starość można przeżywać jako zapo ... e łatwiej odnaleźć wszystkie kolory jesieni. W programie: Eucharystia, konferencje, adoracja, możliwość spowiedzi świętej i rozmowy indywidualnej.

Rekolekcje dla mężczyzn

Termin: 2022-02-25 Loretto

ZRANIENIA. REKOLEKCJE DLA MĘŻCZYZN O DOZNANYCH ZRANIENIACH W DZIECIŃSTWIE I MŁODOŚCI, PRZEKAZYWANYCH SWOIM DZIECIOM.

Rekolekcje BIBLIODRAMA

Termin: 2022-01-07 Sanktuarium

Te krótkie weekendowe rekolekcje to czas zatrzymania się, pozostania w ciszy z darami, które dla każdego przynosi ze sobą Jezus. A może są takie, k ... zabrać Światło, które jest w Jego Słowie? Program dnia będzie zawierał spacer uważności, warsztaty bibliodramy, medytację, mszę świętą i adorację.

Rekolekcje loretańskie Jak radzić sobie z samotnością?

Termin: 2021-11-08 Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej

Czy samotność może być darem? Czy może być powołaniem? Co zrobić, gdy do pewnego momentu jej nie było a potem przyszła nagle lub powoli się wkrad ... ność jest doświadczeniem nieobcym. Można być osobą samotną i cierpieć tego powodu, ale można samotność przyjąć, zaakceptować i wykorzystać…