żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: Film

Bernadetta, Cud w Lourdes

Bernadetta, Cud w Lourdes

Portal Żywawiara.pl objął swoim patronatem medialnym film:  Bernadetta Cud w L ... nów pielgrzymów, a Bernadetta uznana została świętą. Zobacz zwiastun >

Książka z filmem na dvd

Książka z filmem na dvd

Jesteśmy na początku Wielkiego Postu. Posypani popiołem, mamy pamiętać, że prochem jesteśmy i ... erpienia gdy na usta cisną się pytania: co dalej, co nas czeka na końcu ziemskiej drogi? 

Powołany

Powołany

"Powołany" to pierwszy tego rodzaju na świecie dokument fabularyzowany opowiadający ... arciu kilkuset darczyńców z całego świata oraz kapitałowi kilku mecenasów filmu.

Powołany

Powołany

Autor: ks. Piotr Śliżewski Powołany

Film o Basi

Film o Basi

Film opowiada historię młodego małżeństwa, które dowiaduje się w 4 miesiącu ciąży, że żona jest c ... d... Reż. Maciej Bodasiński, Michał Muzyka, zdj. Leszek Dokowicz. Produkcja Fundacja Sto Pociech

Niemy krzyk

Niemy krzyk

Film antyaborcyjny zrealizowany przez amerykańskiego ginekologa Bernarda Nathansona. Jest to zapi ... borcji na 12 tygodniowym nienarodzonym dziecku, oglądany przy pomocy aparatu ultrasonograficznego

Bernadetta, Cud w Lourdes

Bernadetta, Cud w Lourdes

Poruszająca opowieść o cudownych objawieniach, które odmieniły życie tysięcy ludzi. Od lutego d ... na świecie, odwiedzanym co roku przez 6 milionów pielgrzymów, a Bernadetta uznana została świętą.

Zgubiona owca

Zgubiona owca

Wczoraj zaczęliśmy wielki post. Czas szczególnej łaski i nawrócenia. Czasem ludzie którzy zaczyna ... n niesie piękne przesłanie do tych właśnie osób, ale również do tych którzy jeszcze są zagubieni.

Powołany

Powołany

"Powołany" to pierwszy tego rodzaju na świecie dokument fabularyzowany opowiadający o mocy i miło ... anny Nowackiej, Marcina Ostrowskiego, Dawida Cmoka, Adama Szymkowskiego oraz Joanny i Marka Klęk.

Książka z filmem na dvd  CZYŚCIEC

Książka z filmem na dvd "CZYŚCIEC"

Jesteśmy na początku Wielkiego Postu. Posypani popiołem, mamy pamiętać, że prochem jeste ... a świętego Ojca Pio, świętego Ojca Stanisława Papczyńskiego i świętej Faustyny Kowalskiej.

Powołany

Powołany

"Powołany" to pierwszy tego rodzaju na świecie dokument fabularyzowany opowiad ... owołany w kilku językach świata 14 kwietnia 2022 (Wielki Czwartek). Czas trwania: 85 minut.

Rekolekcje "Któż jak Bóg!"

Termin: 2014-09-18 Bazylika Matki Bożej Bolesnej (oo. Dominikanie)

„Któż Jak Bóg!” to trzydniowe (wieczorne) rekolekcje ewangelizacyjne skierowane zarówno do tych, którzy chcieliby pogłębić swoją rela ... dobry dla wszystkich i Jego miłosierdzie ogarnia wszystkie Jego dzieła" (Ps 145, 9), dlatego zaufaj Mu już dziś!!! Serdecznie zapraszamy!!!

premiera filmu Grzegorza Brauna,

Termin: 2014-10-03 w kinie Luna

Mary Wagner - 38-letnia katoliczka z Kanady, znana działaczka pro-life, od wielu lat jest zaangażowana w ochronę życia dzieci nienarodzonych. Za s ... iec-rozmawia-z-mary-wagner.html O filmie: http://www.prawy.pl/z-kraju/7052-spotkanie-z-mary-wagner-polaczone-z-premiera-filmu-grzegorza-brauna

Film z krzyżykiem-Duch

Termin: 2015-03-03 Siedziba Caritas I piętro

Projekcja filmu "DUCH"-cała prawda o Jego działaniu! Twórcy filmu: Leszek Dokowicz i Maciej Bodasiński ukazują działanie Ducha Świętego, jego chary ... nia i uwolnienia to rzeczywistość, którą pierwsi chrześcijanie żyli na co dzień. Film "Duch" pokazuje, że takie sytuacje nie należą do przeszłości.

Ekranizacja fabuły inspirowanej wydarzeniami z życia Witolda Pileckiego

Termin: 2023-09-01 Kino

„Raport Pileckiego" to długo oczekiwana, historyczna produkcja, która przybliży losy jednego z największych polskich bohaterów – rotmis ... ltury i Dziedzictwa Narodowego dystrybucja: TVP Dystrybucja Kinowa „Raport Pileckiego" – w kinach od 1 września 2023

PROROK - premiera kinowa

Termin: 2022-11-11 Kino

„PROROK” to film fabularny o Kardynale Wyszyńskim - prymasie Polski, który po trzech latach internowania przez władze komunistyczne po ... jciech, ROBERT CZEBOTAR - Władysław DYSTRYBUCJA: TVP dystrybucja kinowa / Kondrat - Media PREMIERA KINOWA: 11 listopada STRONA WWW:prorokfilm.pl

Premiera kinowa filmu: FATIMA

Termin: 2021-10-01 Kino

Film „Fatima” – najbardziej przekonująca adaptacja objawień w kinach od 1 października. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, ... ijan. W czasach Wielkiej Wojny ludzie poszukiwali nadziei. Doświadczyli cudu. Specjalnie skomponowany do filmu utwór śpiewa ANDREA BOCELLI.

Premiera filmu:

Termin: 2020-01-24 Warszawa

Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Blake, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy ży ... 220;Kopciuszek”) Mark Strong („Kingsman: Tajne służby”, „Shazam!”, „Szpieg”, „Gra tajemnic”)

Festiwal Filmowy "Vitea Valor"

Termin: 2020-12-11 On line

Festiwal Filmowy "Vitae Valor" („Wartość Życia”) to unikalny w skali kraju projekt o zasięgu ogólnopolskim, cieszący się uznaniem od pi ... zesłaniem jest podkreślenie znaczenia ludzkiej egzystencji jako wartości opartej na fundamentach moralnych, etycznych, duchowych i metafizycznych.

Premiera kinowa filmu: NĘDZARZ I MADAME

Termin: 2021-11-12 kino

Film „Nędzarz i madame” ukazuje niepowtarzalne losy Adama Chmielowskiego, artysty-malarza, który – w poszukiwaniu wolności i szc ... i swojej epoki, ale i oni – każdy na swój tragiczny sposób - dojrzeją do świadomości, że najpiękniejszą sztuką jest sztuka pięknego życia.