żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: Elżbieta

Filotea 2.1. Duchowość dla świeckich

Filotea 2.1. Duchowość dla świeckich

rok wydania: 2012

Filotea, czyli droga do życia pobożnego Św. Franciszka Salezego powstała na początku XVI ... jąca Boga” – jest imieniem każdego, kto chce dążyć do doskonałości i świętości.

NaProTechnology. Ekologia płodności

NaProTechnology. Ekologia płodności

rok wydania: 2009

Z apytaliśmy o to dwóch lekarzy-konsultantów stosujących tę terapię oraz ... ły bólu niepłodności. Są one o tyle cenne, że w większości pochodzą od polskich par.

Hildegarda z Bingen. Mistyczka z charakterem

Hildegarda z Bingen. Mistyczka z charakterem

rok wydania: 2012

W ciągu następnych czterech dekad stworzyła kilkanaście większych i mniejszych dzieł (w ... arda z Bingen została ogłoszona przez papieża Benedykta XVI Doktorem Kościoła powszechnego.

Uzdrowiona. Kostarykański cud Jana Pawła II

Uzdrowiona. Kostarykański cud Jana Pawła II

rok wydania: 2014

Niezwykły cud. Niezwykła historia. Niezwykłe zakończenie. Dzień beatyfik ... ennictwu Jana Pawła II i o cudzie, który przesądził o kanonizacji Jana Pawła II.

Główna rola w teatrze życia

Główna rola w teatrze życia

rok wydania: 2011

To cykl dziewięciu rozmów z gwiazdami polskiego teatru i filmu. To dziewięć ... ;w naprawdę. Dostrzec to, co nie jest ich sceniczną lub filmową kreacją.  

Miasto marzeń

Miasto marzeń

rok wydania: 2015

Trzeba marzyć, bo to właśnie marzenia zmieniają świat – powiedziała Małgosia Kożuc ... ny oczyma aktorki Małgorzaty Kożuchowskiej i autorki książki, dziennikarki, Elżbiety Ruman.

Cuda świętego Antoniego. Świadectwa i modlitwy

Cuda świętego Antoniego. Świadectwa i modlitwy

rok wydania: 2015

Książka zawiera ponad czterdzieści autentycznych, współczesnych, bardzo ciekawych ... roska wspomagała wydatnie naszą słabość" w czasie ziemskiego pielgrzymowania do Nieba.

Sprzedawca czasu

Sprzedawca czasu

rok wydania: 1980

Baśń o dziecięcej mądrości, dobroci i przyjaźni. Bieszczadzkie lasy kryją w sobi ... i pokonać wiele przeszkód. Jej dobre serce pomaga przezwyciężyć wszystkie trudności.

Aktor na ołtarzu

Aktor na ołtarzu

Elżbieta Ruman – dziennikarka i publicystka, autorka wielu programów telewizyj ... techez audiowizualnych prosimy o złożenie darowizny na konto naszej fundacji .

w Oczekiwaniu 6

w Oczekiwaniu 6

Odcinek 6. Elżbieta. Powoli zbliżamy się do dnia, kiedy to nasze trwanie w oczek ... a, kolejna kobieta prowadząca nas do Boga. Wsłuchujmy się i trwajmy. Trwajmy w oczekiwaniu.

Letnie Rozmowy u Jezuitów: spotkanie prof. Bogdanem Chazanem,

Termin: 2014-08-07 Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury

W ramach Letnich Rozmów u Jezuitów we czwartek 7 sierpnia 2014 w Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie-Falenicy (ul. Olecka 30) odb ... storii ważną rolę odegrał prof. Chazan. Spotkanie poprowadzi Elżbieta Ruman, a w dyskusji weźmie udział ojciec dr hab. Piotr Aszyk SJ. Wstęp wolny.

Dla Osób Zranionych W Sferze Seksualności

Termin: 2014-08-29 Dom Sióstr Pallotynek

„Spójrzcie na Niego, promieniejcie radością, a oblicza wasze nie zaznają wstydu”. Ps 34,6 Rekolekcje dla osób zranionych w sferze s ... ożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie * możliwość przyjęcia Szkaplerza karmelitańskiego * możliwość rozmowy indywidualnej z prowadzącymi

Geniusz mężczyzny, geniusz kobiety

Termin: 2014-12-05 Dom Formacji Duchowej Księży Jezuitów w Kaliszu

Istnieje nie tylko geniusz kobiety, lecz także geniusz mężczyzny. Istnieje nie tylko "instynkt macierzyński", ale także "instynkt ojcowski". Sesja ... eta: Kim naprawdę jestem? Jaka jest moja tożsamość? Jakie jest moje powołanie? Sesję poprowadzi p. dr Elżbieta Wróblewska i o. Henryk Droździel SJ