żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: Eliasz

Nie tak miało być!

Nie tak miało być!

Czasami masz taki czas, że najchętniej wyłbyś do Boga: z bezradności, gniewu, wyrzutu... To n ... momenty. Zapraszamy do wysłuchania nauki bp. Grzegorza Rysia wygłoszonej na XIX Dniu Judaizmu.

Mały obłok

Mały obłok

Małe rzeczy są bardzo ważne w naszym życiu. Uśmiech, drobny gest sympatii, podanie ręki, bute ... chania homilii bp. Grzegorza Rysia wygłoszonej podczas pielgrzymki do Ziemi Świętej.  

Eliasz

Eliasz

rok wydania: 2010

R ozważania znakomitej biblistki poświęcone Eliaszowi - jednemu z najbardziej tajemnicz ... do nieba. Próby w wierze i duchowe zmagania towarzyszyły mu do końca ziemskich dni.

Ojciec Eliasz. Czas apokalipsy

Ojciec Eliasz. Czas apokalipsy

rok wydania: 2012

Bestsellerowa powieść kanadyjskiego pisarza Michaela O`Briena, jeden z najlepszych thril ... ikarzy, pokornych i wiernych powołaniu kapłanów oraz konspirujących zdrajców.

Mały obłok

Mały obłok

Nazaret był jednym z najmniejszych osiedli. W Starym Testamencie nie ma o tym miasteczku nic ... "wody żywej". Jezus Chrystus. Materiały pobrane ze strony www. biskup-rys.pl

Nie tak miało być!

Nie tak miało być!

Eliasz to postać starotestamentowa. To co go spotyka jest bardzo aktualne i nieprzemijające. ... oków mieli doświadczenie pustyni, aby potem jeszcze pełniej doświadczyć obecności Boga.

Serce, które oczekuje nieoczekiwanego

Serce, które oczekuje nieoczekiwanego

Nawrócenie serca. Musimy badać nieustannie swoje serce, czy naprawdę spotykamy Boga, c ... naszym życiu, jak sprawia, że nam się chce, albo nie chce, jak walczyć o bycie z Bogiem. 

Rekolekcje o namaszczeniu i napełnieniu Duchem Świętym pt. Eliasz

Termin: 2016-04-29 Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuus im. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach

Rekolekcje o namaszczeniu i napełnieniu Duchem Świętym pt. Eliasz Prowadzi Jose Maniparambil (Indie) Ojciec Jose Antonio Maniparambil urodził ... 8211; Śniadanie 09:00 – Uwielbienie, konferencja 10:30 – Przerwa kawowa 11:00 – Eucharystia 13:00 – Zakończenie i obiad