żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: egzorcyzmy

Zawód egzorcysta. Wywiady z polskim egzorcystami

Zawód egzorcysta. Wywiady z polskim egzorcystami

rok wydania: 2011

K siążka jest jedną z najlepszych pozycji odsłaniających duchowe problemy wiernych i co ... Posackiego SJ, jednego z największych polskich autorytetów w dziedzinie demonologii.

Egzorcyzmy Anneliese Michel

Egzorcyzmy Anneliese Michel

rok wydania: 2005

K siążka "Egzorcyzmy Anneliese Michel", autorstwa Felicitas Goodman, amerykań ... y Rose” (reż. Scott Derrickson, 2005), opartego właśnie na tej autentycznej historii.

Egzorcyzmy, opętanie, demony

Egzorcyzmy, opętanie, demony

rok wydania: 2011

" T a walka z szatanem, którą wyraża postać Michała Archanioła, jest aktualn ... II, w czasie pobytu w sanktuarium św. Michała Archanioła w prowincji Foggia, 24 maja 198

Egzorcyzmy i opętania

Egzorcyzmy i opętania

rok wydania: 2012

W tej książce przedstawiłem historie osób, które spotkałem w telewiz ... uchowych uzależnień. Załączam też aktualny spis polskich egzorcystów z adresami.

MATTEO - zwiastun

MATTEO - zwiastun

Zwiastun filmu o zakonniku i wielkim egzorcyście, który umarł w opinii świętości w 1616 r.. W mło ... kutki jego wstawiennictwa zostały przedstawione w filmie Michała Kondrata. Muzyka: Michał Lorenc.

Współczesny Egipt

Współczesny Egipt

Dzisiejszy człowiek coraz częściej boryka się z różnego rodzaju zniewoleniami, coraz w ... posługę egzorcysty przyglądamy się człowiekowi i jego uciemiężeniu w Egipcie XXI wieku.  

modlitwa uwolnienia

Termin: 2014-11-26 kościół - parafia św. Jadwigi Królowej

Grupa modlitwy wstawienniczej „przez Krzyż – do Nieba” zaprasza w każdą ostatnią środę miesiąca: - 17:30 - Różaniec św. modlitwą uwolnienia, - 18:00 - Msza św. - 18:30 - nabożeństwo o uwolnienie przed Najświętszym Sakramentem.