żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: dla kobiet

Rekolekcje dla kobiet

Rekolekcje dla kobiet

Chcesz dowiedzieć się dlaczego kobieta jest "koroną stworzenia"? Dlaczego Bó ... da ks. Michał Misiak podczas Rekolekcji dla kobiet, które odbyły się w Rzeszowie. 

Pokochaj siebie. 101 medytacji dla kobiet

Pokochaj siebie. 101 medytacji dla kobiet

rok wydania: 2009

Z rozważań tych korzystać będą z pewnością grupy modlitewne, wspólnoty żeńskie. O ... pokochać siebie. Zobacz tę książkę także  w wersji audio  (na płycie CD).

Rekolekcje dla kobiet

Rekolekcje dla kobiet

Po raz pierwszy w Rzeszowie odbyły się Rekolekcje dla kobiet. Był to wyjątkowy czas, w kt&oac ... dnej młodzieży, inicjator nietuzinkowych akcji ewangelizacyjnych.   

Weekend dla kobiet (także spoza wspólnot): Kim jesteś kobieto?

Termin: 2014-10-04 Ośrodek Rekolekcyjne "Źródło Jakuba"

Weekend dla kobiet ''Kim jesteś kobieto?''. Dotyczyć będzie tożsamoći kobiety - spojrzenia na nią w kontekście biblijnym, psychologicznym, zatrzyma ... j pobożności. Na spotkanie zaproszone są kobiety ze wspólnot. Ilość miejsc ograniczona. Należy zabrać ze sobą Pismo św.( Stary i Nowy Testament).

Warsztaty Spełniona w domu i w pracy

Termin: 2019-05-10 Klasztor De Notre Dame

• Znajdziesz miejsce i czas na zastanowienie i modlitwę • Poznasz inne kobiety, które też przechodzą lub przechodziły próbę czasu, &# ... je realizować, • Odnajdziesz swoją siłę i motywację • Nauczysz się zarządzać swoimi myślami i emocjami, • Okiełznasz strach

Warsztaty

Termin: 2019-06-21 Hotel Domus Mater

Dzięki tym warsztatom: • Przytulisz się do Boga i Najpiękniejszej Matki • Zrozumiesz tajemnice szczęścia • Poczujesz moc muzyk ... ak nigdy dotąd • Odnajdziesz prawdziwą radość i moc uśmiechu • Nawiążesz nowe przyjaźnie • Będziesz celebrować swoją kobiecość

Rekolekcje dla kobiet

Termin: 2015-03-23 Kaplica Domu Diecezjalnego "Tabor" im. Jana Pawła II

Wszystkie Panie z naszej Wspólnoty oraz nasze przyjaciółki i znajome zapraszamy na "Rekolekcje dla kobiet" Rekolekcje poprowadzi ks. Michał Misi ... z krzyżykiem". Gdzie: Dom Diecezjalny Tabor, Rzeszów, ul. Połonińska 25 Kiedy: od 23 do 25 marca 2015, codzienne o godz. 18.00 Zapraszamy!

Rekolekcje dla kobiet - kurs Samarytanka

Termin: 2015-11-14 par. Zmartwychwstania Pańskiego

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea zaprasza na rekolekcje dla kobiet w każdym wieku i powołaniu życiowym pt.: „Samarytanka” ... tępny na stronie do 5 listopada 2015 r. lub do wyczerpania miejsc. Pytania można kierować na maila: galilea.poznan@gmail.com lub tel.: 512 167 152

Rekolekcje dla Kobiet. Idź w ciemno za światłem!

Termin: 2016-03-14 kaplica Domu Diecezjalnego TABOR

Drogie Panie! To wyjątkowa propozycja dla Was na czas Wielkiego Postu! Rekolekcje dla Kobiet. Idź w ciemno za światłem! Gdzie: Kaplica Do ... Jakimowicz, redaktor "Gościa Niedzielnego" Takie rzeczy nie dzieją się codziennie! Nie przegap takiej okazji! Zabierz przyjaciółke i przyjdz!

Relacja matka-córka. Więź czy więzy?

Termin: 2018-07-13 DOM POJEDNANIA I SPOTKAŃ IM. ŚW. MAKSYMILIANA M. KOLBEGO

Relacja matki z córką to jedna z najważniejszych relacji w życiu kobiety. Są to więzy duszy i ciała, które mają trwałą moc i są niezwykle wiążące d ... być podobne do swoich matek, głównie gdy nie mają dobrego doświadczenia w tej relacji, a matki przeraża myśl, że mogą unieszczęśliwić swoje dzieci.

Kobieta wolna od niemocy.

Termin: 2018-10-12 DOM POJEDNANIA I SPOTKAŃ IM. ŚW. MAKSYMILIANA M. KOLBEGO

Cele rekolekcji: dokonanie przemiany od zagubienia i słabości do życia w mocy Bożej; odszukanie harmonijnego połączenia: mądrości i wdz ... ę duchową i zwyciężać; wyjście z ospałości, niemocy, czy zniechęcenia; zdobycie umiejętności miłowania siebie, bliskich oraz Pana Boga.

Król Pragnie Twego Piękna

Termin: 2022-05-28 Siedziba Wspólnoty Chefsiba

Chrześcijańskie prjekt "Król Pragnie Twego Piękna”. To już 2 edycja konferencji skierowanego do Kobiet, które odbędzie się: 28 maja 2022 rok ... ość odbiorców na naszych social mediach to ponad 66 tys. osób z Polski oraz zza granicy. Wydarzenie pod patronatem Archidiecezji Warszawskiej.

KURS REBEKA

Termin: 2019-11-22 Dom rekolekcyjny MB Nieustającej Pomocy

W czasie kursu panie prowadzone są na drodze odkrywania tego, w jaki sposób można stawać się szczęśliwą kobietą, poprzez osobiste decyzje i zdrowe ... i Bożej Nieustającej Pomocy, Kraków, ul. Zamoyskiego 56 Prowadzi: SNE Sursum Corda (Kraków) Formularz zapisów (tylko osoby dochodzące!!!) >>>