żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: Boże Ciało

Kierunek Chrystusa

Kierunek Chrystusa

Przyjmujemy Eucharystię. Czy jednak myślimy o tych, którzy jej nie przyjmują? Jaki ma ... unii Świętej. Przypomina nam kierunek jaki wyznaczył nam Chrystus przez zapowiedź Eucharystii.

Przemiana

Przemiana

Czym jest uroczystość Bożego Ciała? Co kryje się pod  zewnętrzną otoczką tego święta? Bp ... rza i do czego zaprasza nas Jezus Chrystus. Zapraszamy do wysłuchania całego materiału.

Wolność...czy jej doświadczam?

Wolność...czy jej doświadczam?

Czy jestem człowiekiem wolnym lub czy jestem gotowy podjąć taką decyzje w której pozwolę Bogu wyzwolić mnie z każdej niedoli?

JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA koncert 2018

"JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA" koncert 2018

Koncert "Jednego Serca Jednego Ducha" w Rzeszowie. Modlitwa, uwielbienie, dziękczyn ... ia przez Polskę niepodległości, na koncercie nie zabraknie także wątków patriotycznych.

Obrzeża Bożego Ciała

Obrzeża Bożego Ciała

Czcząc Eucharystię, nie zapominaj, że w każdym z nas jest Chrystus. Jeśli nie możesz przyjmować Chrystusa pod postacią chleba, przyjmij Go pod postacią drugiego człowieka. Przyjmuj Go godnie.

JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA koncert 2018

"JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA" koncert 2018

Koncert "Jednego Serca Jednego Ducha" w Rzeszowie. Modlitwa, uwielbienie, dziękczynienie! Wszystk ... ę odzyskania przez Polskę niepodległości, na koncercie nie zabraknie także wątków patriotycznych.

Trzy problemy z Bożym Ciałem

Trzy problemy z Bożym Ciałem

Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej to jedno z największych katolickich świąt. Wiele razy słysz ... nas. Zanieśmy je, bo również po to, Bóg stał się nam tak blisko.  

Kierunek Chrystusa

Kierunek Chrystusa

W Boże Ciało wychodzimy z Chrystusem na ulice. Kieruje się On do każdego.  Bp Grzegorz R ... obra Nowina: ten skarb może należeć także do Ciebie. Plik pobrany ze strony www.biskup-rys.pl.

Przemiana

Przemiana

Uroczystość Bożego Ciała, to nie jest opowieść o przeszłości. Pascha wydarza się teraz. Chrys ... edy my niesiemy Jezusa Chrystusa w sobie. Materiały pobrane ze strony www.biskup-rys.pl

Wolność...czy jej doświadczam?

Wolność...czy jej doświadczam?

Wolność nie zawsze rozumiana jest we właściwy sposób. Jedyne wyzwolenie przynosi tylko ... Mk 14, 12-16. 22-26     źródło: Archdiecezja Łódz

Potrzebujesz cudu, uzdrowienia, ratunku?

Potrzebujesz cudu, uzdrowienia, ratunku?

Czy jestem świadomy co dzieje się podczas Eucharystii? Czy wiem jak wielki cud może się wydar ... ask może spłynąć podczas przyjęcia Komunii Świętej? Posłuchaj kazania ks. Krzysztofa Szybiaka.

Obrzeża Bożego Ciała

Obrzeża Bożego Ciała

Tam, gdzie się obchodzi Boże Ciało, przypomina się prawdę: to nie jest chleb, to jest B&oacut ... wśród nas, a nie zamknięty w świątyni. On  zagrody nasze widzieć przychodzi. 

Koncert Uwielbienie

Termin: 2014-06-19 Park im. Henryka Sienkiewicza

Planowany koncert jest cyklicznym wydarzeniem plenerowym, odbywającym się we Włocławku w Uroczystość Bożego Ciała, w którym może uczestniczyć każdy ... Dworakowski – puzon Tomasz Majewski – instrumenty perkusyjne Krzysztof Kwiatkowski – perkusja Andrzej Solarski – bas

Solne Uwielbienie

Termin: 2014-06-19 Małopolska Arena Lekkoatletyczna

JEDYNY KONCERT UWIELBIENIA W BOŻE CIAŁO W MAŁOPOLSCE! Solne uwielbienie jest chrześcijańską inicjatywą, organizowaną po raz pierwszy w wojewódz ... mysłodawcą koncertu jest franciszkanin o. Mariusz Tabor OFM, a głównym organizatorem Urząd Gminy Wieliczka na czele z burmistrzem Arturem Koziołem.

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha

Termin: 2014-06-19 Park Sybiraków (os. Baranówka)

Już dwunasty raz w Rzeszowie na osiedlu Baranówka, przy WSIiZ, w parku Sybiraków tysiące osób zbierze się w Boże Ciało, by uwielbiać Pana Boga. Kon ... Serca Jednego Ducha. Koncert Jednego Serca Jednego Ducha stał się inspiracją dla zorganizowania koncertów Uwielbienia w wielu miastach Polski.

Koncert Uwielbienia w Opolu

Termin: 2014-06-19 Opole

Już po raz piąty, w Boże Ciało, 19 czerwca 2014 w Opolu będzie miał miejsce Koncert Uwielbienia. Modlitwę poprowadzi zespół Przecinek wraz zaprzyjaźnionymi muzykami i Chórem Corpus Christ

Wieczór Uwielbienia w Gliniance

Termin: 2015-06-04 Błonia Przykościelne

Spotkanie z Jezusem Eucharystycznym, który przeniesiony z naszego zabytkowego Kościoła w pięknej oprawie procesji światła dołączy do zgromadzonych ... m nieść. Chcemy podziękować Bogu za łaskę wiary. Chcemy podziękować Bogu za to, że jest z nami zawsze; za to, że Jest Wielką Nieskończoną Miłością.