żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: Bibliodrama

Bibliodrama ASERTYWNOŚĆ - sztuka mówienia "nie"

Termin: 2019-03-24 Pracownia Rozwoju Osobistego

BIBLIODRAMA - oodejmujemy temat, bardziej wchodząc w świat Biblii przez wyobraźnię, pracę ciałem, używając różnych dziedzin sztuki. Celem jest dośw ... tości. Stanowi element zdrowej troski o siebie na trzech płaszczyznach: cielesnej, duchowej i psychicznej. Koszt udziału: 110 zł (6 godz. + obiad)

BIBLIODRAMA - "Wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym..."

Termin: 2014-05-31 Parafia św. Franciszka w Wapienicy

"Wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym..." Dz 2, 4 DZIEŃ SKUPIENIA METODĄ BIBLIODRAMY - adresowany jest do wszystkich poszukujących impulsów ... w role postaci biblijnych - celebrację Eucharystii - wspólny obiad Czas: 31.05.2014 (sobota) 9:00 – 19:00 Ilość miejsc ograniczona!

Grupa Bibliodramy św. Marka

Termin: 2017-09-03 Pracownia Rozwoju Osobistego (budynek Parafii pw. Narodzenia Pańskiego)

Grupa Rozwojowa prowadzona metodą bibliodramy. Celem jest rozwój duchowy i osobisty. Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują impulsów dla osobist ... y mające doświadczenie bibliodramy czy pracy z inną formą psychoterapii, jak i te, które do tej pory nie korzystały z możliwości, jakie one dają.

BIBLIODRAMA

Termin: 2018-01-21 "Pracownia Rozwoju Osobistego” Częstochowa

Grupa Rozwojowa prowadzona metodą bibliodramy. Celem jest rozwój duchowy i osobisty. Zapraszam wszystkich, którzy poszukują impulsów dla osob ... woje uczucia, pragnienia a także ograniczenia i problemy, które można przepracować w atmosferze wzajemnego zaufania i bezpieczeństwa. Koszt: 70 zł

BIBLIODRAMA

Termin: 2018-02-18 "Pracownia Rozwoju Osobistego Pro-Ty” Częstochowa

Celem jest rozwój duchowy i osobisty. Zapraszam wszystkich, którzy poszukują impulsów dla osobistej przemiany. Wspólne czytanie Biblii i refleksja ... które do tej pory nie korzystały z możliwości, jakie one dają. Koszt pięciogodzinnych warsztatów, odbywających się raz w miesiącu, wynosi 70 zł.

BIBLIODRAMA

Termin: 2018-03-25 "Pracownia Rozwoju Osobistego Pro-Ty” Częstochowa

Zapraszam wszystkich, którzy poszukują impulsów dla osobistej przemiany. Wspólne czytanie Biblii i refleksja w grupie nad Słowem Bożym umożliwia po ... innymi ludźmi i samym sobą. Wspólne odgrywanie scen biblijnych otwiera na silniejsze doświadczenie Boga i daje poczucie Jego namacalnej obecności.

seminarium praktyczne w duchu rekolekcji

Termin: 2022-06-02 Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej

Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy pragną głębokiego spotkania ze Słowem Bożym. Połączą one Lectio divina - metodę rozważania Pisma Świę ... i biblijne w gestach i ruchach tańca. Osoby zainteresowane bibliodramą będą miały okazję poznać nowe metody w praktyce oraz pogłębić ich teorię.

Rekolekcje BIBLIODRAMA

Termin: 2022-01-07 Sanktuarium

Te krótkie weekendowe rekolekcje to czas zatrzymania się, pozostania w ciszy z darami, które dla każdego przynosi ze sobą Jezus. A może są takie, k ... zabrać Światło, które jest w Jego Słowie? Program dnia będzie zawierał spacer uważności, warsztaty bibliodramy, medytację, mszę świętą i adorację.