żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Różaniec ocalił mojego brata od śmierci

autor: Anonimowa osoba

użytkownik: MRak z dnia: 2015-07-14

Oto moje świadectwo wielkiego cudu, jaki doświadczyłam dzięki wstawiennictwu Matki Bożej Różańcowej.W ostatnim czasie mój brat Artie przechodził bardzo ciężkie chwile w swoim małżeństwie i przez to popadł w głęboką depresję. Pewnego razu próbował popełnić samobójstwo (które jest definitywnym atakiem ze strony szatana) przez wypicie pół litra alkoholu metylowego. Moja matka znalazła nieprzytomnego brata i wezwała pogotowie. Tamtą noc spędziłam w domu na czuwaniu różańcowym w jego intencji. Nieustannie odmawiałam różaniec z rodziną, przyjaciółmi i pielgrzymami z sanktuarium. Moja siostra poprosiła kapłana o udzielenie naszemu bratu ostatniego namaszczenia, gdyż lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie. Stwierdzili przy tym, że jeśli jedanak przeżyje, to całkowicie straci wzrok. Jednakże mój brat całkowicie odzyskał zdrowie po wielu modlitwach na różańcu i nowennach w jego intencji. Nie miał żadnego uszczerbku na zdrowiu fizycznym, ale pod względem psychicznym i duchowym był bardzo biedny. Nie chciał przyjąć żadnego sakramentu. Dla nas było to wezwanie do dalszej modlitwy. Brat nie chciał nic jeść twierdząc, że odczuwa przy tym ból, więc otrzymywał pokarm przez rurkę w nosie. Stracił wolę do życia.

Pewnego razu w ciągu jednej nocy poprawił się jego stan psychiczny i duchowy, tak iż następnego dnia przyjął sakramenty święte. Obecnie czuje się dobrze. Tu muszę dodać, że w przeddzień uroczystości Św. Józefa, który jest patronem mojego brata, pielęgniarka powiedziała mu, że jego przypadek był cudem. Mój brat miał we krwi sześć razy większą dawkę alkoholu metylowego od dawki śmiertelnej! W całym kraju mój brat jest jedyną osobą, która przeżyła pomimo takiej ilości trującej substancji w organizmie. Co więcej jego przypadek udokumentowano w the American Medical Journal jako cud medyczny. Ale ten cud miał miejsce dzięki modlitwie na różańcu i wstawiennictwu Matki Bożej Różańcowej.

Anonimowa osoba

Tłumaczenie z j.ang. na j.pol: Militem Jesu et Mariae

Źródło: http://www.tldm.org/testimonies/methyl_alcohol.htm

zobacz powiązane artykuły

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Powiązane artykuły

Dziecko żyje dzięki modlitwie różańcowej

Dziecko żyje dzięki modlitwie różańcowej

autor: Oskar

Natychmiast zacząłem szlochać, kiedy to usłyszałem. Nigdy nie spodziewałem się cudu! Wiem, jednak że ten cud stał sie za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny. Chcę, aby każdy ktokolwiek czyta...

dodano: 2015-07-18 KlaW
Komentarzy (2)
Różaniec ocalił mojego syna od śmierci

Różaniec ocalił mojego syna od śmierci

autor: Samantha M. West

Od samego początku modliłam się za swojego syna na różańcu. Bóg wysłuchał moich modlitw. Gdyby ktoś teraz spojrzał na mojego syna to by pomyślał, że nie miał żadnego wypadku. Wiem, że żyje dzięki...

dodano: 2021-04-21 MRak
Komentarzy (0)
Różaniec ocalił mojego wnuka od śmierci

Różaniec ocalił mojego wnuka od śmierci

autor: Mary Corcoran

Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Ku ich zaskoczeniu Dominik przeżył. Wiem, że dzięki modlitwie różańcowej Matka Boża zainterweniowała i ocaliła mojego wnuka od śmierci.

dodano: 2022-08-09 MRak
Komentarzy (0)