żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Wyznania opętanego

autor: Leszek Korzeniewski

użytkownik: Admin z dnia: 2012-03-12

Leszek Korzeniewski opowiada o swym nawróceniu do Boga, autora Biblii i o uwolnieniu spod mocy demonów za sprawą modlitw wstawienniczych.

Komentarze (3)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Maro

31.10.2012, godz.14:58

Ja tez byłem opętany i nadal jestem dręczony głownie przez demona nieczystości. U mnie też wszystko zaczęło się od muzyki. Poszło w jogę medytacje, szamanizm, karty tarota. Ale dzięki łasce Pana i jego miłości małymi kroczkami wychodzę z tego bagna. Modlitwa Ojca Johna Bashobory i innych egzorcystów przyniosła uwolnienie. Choć demon ciągle kusi i chcę zniewalać głównie nieczystościami proszę o modlitwę.

~emanueladk

12.08.2012, godz.15:56

Chwała PANU !! Szczesliwiec, że wyszedł z Bożą pomocą i zwyciężył w tej walce!!!

~Estera

25.02.2011, godz.13:13

Intrygujące świadectwo p. Leszka. Dziękuję. Wzbogaciło moją wiedzę w temacie, jak obecność przyjaciół, których sobie wybieramy,może budzić walkę duchową.Być dobrym, lub złym przykładem. Rozwijać czy niszczyć. Cieszy mnie finał tej historii:)