żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Byłem na dnie

autor: Wiesław Jindraczek

użytkownik: Admin z dnia: 2014-03-03

Wiesław Jindraczek - ponad 50 - letni mężczyzna, urodzony w Jaśle, od kilkunastu lat mieszkający Medjugorie, daje poruszające świadectwo o Bożej miłości, która dotyka wszystkich, a w szczególności tych, którzy najbardziej tego potrzebują.
 
 
 
---------------------------
Jeśli podobał Ci się ten materiał i chcesz wesprzeć naszą działalność w przygotowaniu kolejnych katechez audiowizualnych prosimy o złożenie darowizny na konto naszej fundacji.

71:44
Byłem na dnie ... (nr 1)

Komentarze (4)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~kaśka

30.01.2015, godz.15:23

Panie Wiesławie Chwała Panu!Może Ja ,też w końcu wyprostuję się do życia!Jest Pan Cudownym Mówcą.Szczęśc Boże z całego serca!!!

~Sylwia

04.08.2014, godz.10:00

Cudowne świadectwo, Chwała Panu że ten człowiek się zmienił dzięki Ci Panie !

~Janka

02.08.2014, godz.06:33

W podobnej sytuacji, co bohater tego materiału znalazł się Henryk Krzosek. W odbiciu się od dna pomógł mu Bóg. Z bezdomnego alkoholika stał się w człowiekiem, który pomaga innym spotkać Jezusa, doświadczyć Jego nadprzyrodzonej mocy. Polecam autobiografię nawróconego alkoholika „Bóg znalazł mnie na ulicy i co z tego wynikło?”.

~nick

29.07.2014, godz.13:51

"Ja jestem krzewem winnym a wy latoroślami, kto trwa we mnie a Ja w nim wydaje wiele owoców, bo sami nic nie możecie uczynić"