żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Aktor na ołtarzu

autor: Małgorzata Kożuchowska, Elżbieta Ruman

użytkownik: Admin z dnia: 2012-09-19

Elżbieta Ruman – dziennikarka i publicystka, autorka wielu programów telewizyjnych i reportaży, zajmująca się problematyką religijną i społeczną, współpracuje z warszawskim pismem diecezjalnym „Idziemy”, kwartalnikiem „Fronda”, a także Polskim Radiem.

Małgorzata Kożuchowska, znana i lubiana aktorka, która otwarcie mówi o roli wiary w swoim życiu. Podkreśla, że wartości, które wyznaje, nadające sens jej życiu, zawdzięcza rodzicom, którzy zawsze byli i pozostaną dla niej największymi autorytetami, podobnie jak Jan Paweł II.

Te dwie znane kobiety były gośćmi spotkania jakie miało miejsce w Bazylice oo. Bernardynów w Rzeszowie. Było poważnie, chwilami wesoło, a kustosz Sanktuarium, o. Wiktor P. Tokarski OFM pomysłodawca i organizator katechez prowadząc rozmowę, zadawał mnóstwo różnorodnych pytań, wśród których nie zabrakło pytań trudnych. Odpowiedzi czasem okazywały się zaskakujące, ale ciekawe, przede wszystkim przybliżające osobowości obu kobiet.

 

----------------------------------------------------

Jeśli podobał Ci się ten materiał i chcesz wesprzeć naszą działalność w przygotowaniu kolejnych katechez audiowizualnych prosimy o złożenie darowizny na konto naszej fundacji.

21:00
Aktor na ołtarzu... (nr 1)
21:00
Aktor na ołtarzu... (nr 2)
21:00
Aktor na ołtarzu... (nr 3)
21:00
Aktor na ołtarzu... (nr 4)
16:25
Aktor na ołtarzu... (nr 5)

Komentarze (4)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~macir

12.02.2013, godz.07:26

bardzo mądra wypowiedz

~Paulina

01.02.2013, godz.05:35

Generalnie wszystko fajnie, ale jedyne co trochę razi to fakt, że M.Kożuchowska za bardzo skupiła się na samym Janie Pawle II..Zapomniała przypomnieć, że gdyby nie działanie Pana Boga to nie miałaby tak dobrego wzoru w Janie Pawle II ..

~Allibaster

20.12.2012, godz.10:33

Nie chciałabym być w Rodzince.pl, no proszę.

~

08.11.2012, godz.12:52

fajna babeczka