żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Koronka do Krwawych Łez Maryi rozwiązała moje problemy

autor: Rosalinda

użytkownik: MRak z dnia: 2023-05-30

Nazywam się Rosalinda. Oto moje świadectwo, w którym chcę przedstawić wam łaski, jakie otrzymałam przez odmawianie Koronki do Krwawych Łez Maryi.

Mam syna w wieku 34 lat, z którym miałam same kłopoty. Kiedy był nastolatkiem i osobą dorosłą wiele razy trafiał do zakładu poprawczego, więzienia i był objęty programem resocjalizacyjnym. W ostatnim czasie znowu popełnił przestępstwo, za które groziła mu kara dwóch lat więzienia. Zaczęłam odmawiać Koronkę do Krwawych Łez Maryi za mojego syna. Podczas modlitwy w sercu Matka Boża zapewniła mnie, że wszystko będzie dobrze. Tak się stało. Mój syn nie trafił do więzienia tylko został objęty programem resocjalizacyjnym. Pewnego dnia wyraził skruchę za wszystkie krzywdy jakie mi wyrządził i prosił o wybaczenie.

To jeszcze nie wszystko.

Mój mąż, z którym jestem w związku małżeńskim przez 40 lat, często nadużywał alkohol. Kiedy zaczęłam odmawiać Koronkę do Krwawych Łez Maryi stał się cud – przestał się upijać. Nie potrafię wytłumaczyć jak to się stało.

Po tym co mnie spotkało zapewniam was, że Matka Boża przez Swoje Krwawe Łzy rozwiąże każdy problem.

Rosalinda

Tłumaczenie z j. angielskiego: Marcin Rak

Źródło:https://www.tearlove.org/testimonies_1_ENG.html

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.