żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Bóg wysłuchał moją modlitwę przez Krwawe Łzy Maryi

autor: Jan

użytkownik: MRak z dnia: 2023-05-08

Nazywam się Jan. Jestem katolikiem. Oto moje świadectwo.

Chociaż byłem wychowany w wierze katolickiej to w miarę upływu czasu moja więź z Jezusem zamierała. Potem zostałem ojcem trójki dzieci, których nie ochrzciłem. Jedno z moich dzieci ma na imię Trent. Urodził się z wadą genetyczną, która sprawiła, że niektóre jego organy nie są w pełni rozwinięte. Oprócz tego nie mówił. Od urodzenia przeszedł wiele operacji. Pomimo licznych starań lekarzy nie nastąpiła żadna poprawa. Straciłem wszelką nadzieję. Jednocześnie porzuciłem wiarę i odszedłem od Kościoła. Bóg nie dał za wygraną.

Moja rodzina codziennie odmawiała koronkę do Krwawych Łez Maryi za mojego syna. Niechętnie przyłączyłem się do nich i wspólnie odmawialiśmy tą modlitwę. Bóg wysłuchał nasze wołanie. Stan zdrowia mojego syna poprawił się. Zaczął mówić i jest w stanie samodzielnie zrobić to, co mogą dzieci w jego wieku.

Przez to wszystko Bóg nauczył mnie cierpliwości i poddania się Jego Woli. Dzięki temu zbliżyłem się do Stwórcy. Obecnie mam z nim głęboką relację.

Jesienią w 2010 roku moje dzieci przyjęły chrzest.

Jan

Tłumaczenie z j.angielskiego: Marcin Rak

Źródło:https://www.tearlove.org/testimonies_1_ENG.html

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.