żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Koronka do Krwawych Łez Maryi silniejsza niż nowotwór

autor: Luz

użytkownik: MRak z dnia: 2023-03-06

Lekarze zdiagnozowali kolejny nowotwór u mojego męża po przeprowadzeniu biopsji. W przeszłości wygrał walkę z rakiem aż 5 razy. Podczas operacji usunięcia nowotworu z prostaty lekarze musieli usunąć mu nerkę. Przechodziliśmy przez bardzo trudny czas. Mąż miał 70 lat. Oprócz nowotworu miał cukrzycę i nadciśnienie. Podczas konsultacji w gabinecie lekarz dał nam do zrozumienia, że operacja będzie bardzo trudna, a jeśli zakończy się pomyślne to nasze wspólne życie pogorszy się. Lekarz postanowił zrobić tomografię komputerową przed planowanym zabiegiem.

Tutaj dodam, że jesteśmy głęboko wierzącymi katolikami. Dużo modlimy się. W tym trudnym czasie poznaliśmy Koronkę do Krwawych Łez NMP. Zaczęliśmy ją wspólnie odmawiać, powierzając się w ręce Boga. Matka Boża zainterweniowała.

Następnego dnia po przeprowadzeniu tomografii komputerowej omawialiśmy wyniki w gabinecie lekarskim. Okazało się, że mąż nie miał nowotworu.

Bóg wysłuchał nasze modlitwy. Z tego powodu obiecałam Matce Bożej, że będę rozpowszechniać nabożeństwo do Jej krwawych łez.

Luz

Tłumaczenie z j. angielskiego: Marcin Rak

Źródło:https://www.tearlove.org/testimonies_1_ENG.html

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.