żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Uzyskałem wspaniałe łaski dzięki Koronce do Krwawych Łez Maryi

autor: Andy

użytkownik: MRak z dnia: 2023-01-30

Nazywam się Andy. Oto moje świadectwo.

Dostałem w prezencie od siostry Koronkę do Krwawych Łez Maryi. Powiedziała, że Bóg wysłuchuje próśb tych osób, które odmawiają tę koronkę. Nie potraktowałem tego na serio. Przyjąłem Koronkę do Krwawych Łez Maryi i schowałem ją do szuflady. Potem przekonałem się, że to co mówiła jest prawdą.

Pewnego dnia uczestniczyłem we mszy świętej razem z żoną. Nagle dostałem silnego ataku bólu brzucha. Intensywność bólu była nie do zniesienia. Poprosiłem żonę, aby zabrała mnie do domu. Tam mój stan zdrowia pogarszał się. Pomyślałem sobie, że zaraz umrę.

Przypomniałem sobie o Koronce do Krwawych Łez Maryi. Wziąłem tą koronkę do ręki i zacząłem ją odmawiać, prosząc Maryję o łaskę uzdrowienia. Matka Boża wysłuchała moją modlitwę. Nagle ból brzucha zniknął i poczułem się lepiej.

Oto druga łaska, jaką wyprosiłem odmawiając tą koronkę.

Pewnego dnia udało mi się sprzedać samochód. Mężczyzna, który go kupił dał mi zaliczkę. Powiedział, że w ciągu kilku dni zapłaci mi przelewem pozostałą należność. Zaufałem mu, podpisałem dokumenty i dałem mu kluczyki. Po kilku dniach nie zapłacił mi pozostałej sumy pieniędzy za zakup samochodu. Dzwoniłem, ale za każdym razem nie odpowiadał. Ostatecznie dodzwoniłem się i spytałem go o zapłacenie pozostałej sumy pieniędzy. Mężczyzna nawrzeszczał na mnie i rozłączył się. Byłem wściekły. Przypomniałem sobie o Koronce do Krwawych Łez Maryi i zacząłem ją odmawiać. Prosiłem Matkę Bożą o nawrócenie dla tego mężczyzny. Po raz kolejny Bóg wysłuchał mojej prośby. Pół godziny później mężczyzna oddzwonił i przeprosił mnie za swoje zachowanie. Spytał, czy mógłby przyjechać do mnie i zapłacić pozostałą należność za samochód. Odpowiedziałem, że tak. Po jakimś czasie otrzymałem od sumę pieniędzy za samochód. Zadzwoniłem do mojej siostry i opowiedziałem jej o tym, co się stało.

Obecnie razem wierzymy w siłę modlitwy. Codziennie o godzinie 15.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Koronkę do Krwawych Łez Maryi. Przy tym dziękujemy Bogu i Matce Bożej za wszelkie łaski i błogosławieństwa, które nam udzielili.

Andy

Tłumaczenie z j. angielskiego: Marcin Rak

Źródło: https://www.tearlove.org/testimonies_2_ENG.html

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.