żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Uzyskałam wspaniałe łaski przez odpust ofiarowany za duszę w czyśćcu cierpiącą

autor: Barbara

użytkownik: MRak z dnia: 2022-11-23

Nazywam się Barbara. Oto moje świadectwo.

Pewnego dnia ofiarowałam odpust zupełny za duszę w czyśćcu cierpiącą. Nie wybrałam konkretnego zmarłego. Spełniłam wszystkie warunki i odmówiłam modlitwy w celu uzyskania darowania kary za grzechy. Ofiarowałam odpust zupełny Bogu, aby udzielił go tej duszy, którą sobie wybierze. Łaski, jakie otrzymałam przez ofiarowanie tego odpustu przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

Od ponad 15 lat jestem mężatką. Mój mąż nie był katolikiem, ani nawet nie myślał o nawróceniu na Katolicyzm. Po tym jak ofiarowałam odpust zupełny za duszę w czyśćcu cierpiącą nastąpiła cudowna zmiana. Zaczął chodzić na mszę świętą co tydzień, a także kazał mi zapisać nasze dzieci do katolickiej szkoły. Jestem przekonana, że to była łaska, którą wyprosiła ta dusza w czyśćcu cierpiąca. O jego nawrócenie modliłam się przez wiele lat wraz z krewnymi i przyjaciółmi.

To jeszcze nie wszystko.

Podczas nadchodzącego Wielkiego Postu mój syn postanowił, że więcej czasu poświęci na modlitwę. W sposób szczególny modlił się o nawrócenie męża. Ostatecznie mój mąż postanowił nawrócić się na Katolicyzm podczas Wielkiego Postu.

Ofiarowałam jeden odpust zupełny za duszę w czyśćcu cierpiącą. Ta dusza z wdzięczności za okazaną pomoc udzieliła mi tak wielkie łaski.

Barbara

Tłumaczenie z j.ang. na j.pol: Marcin Ra

Źródło:https://brendakaren.wordpress.com/2009/07/18/the-powerful-intercession-of-the-holy-souls-in-purgatory-for-their-benefactors/

Komentarze (2)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Gosia

11.01.2023, godz.22:42

Chwała Panu!

~Gosia

11.01.2023, godz.22:41

Chwała Panu!