żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Cudowne łaski wyproszone przez wstawiennictwo dusz w czyśćcu cierpiących

autor: Susan

użytkownik: MRak z dnia: 2022-11-13

Nazywam się Susan. Oto moje świadectwo.

Pewnego dnia mój mąż Steve jechał na rowerze. Nagle samochód potrącił go. W rezultacie odniósł wiele ran i miał kilka złamanych kości. Karetka zabrała go do szpitala. Postanowiłam odmówić nowennę do dusz w czyśćcu cierpiących, prosząc o uzdrowienie dla mojego męża. Moja modlitwa za dusze w czyśćcu cierpiące została wysłuchana. Mąż bardzo szybko odzyskał zdrowie pomimo wielu doznanych obrażeń.

Cztery tygodnie później mój teść miał poważny wypadek samochodowy. Odmówiłam nowennę do dusz w czyśćcu cierpiących w jego intencji. Po raz kolejny moja modlitwa została wysłuchana. Teść powrócił do zdrowia. Jednak to nie był koniec łask, jakie wyprosiły mi dusze w czyśćcu cierpiące.

Moja matka była bardzo zimna i niemiła wobec mnie i męża ponieważ my jesteśmy wierzącymi i praktykującymi katolikami, a ona nie. Jednak po tym jak zobaczyła uzdrowienie męża przez wstawiennictwo dusz w czyśćcu cierpiących jej stosunek do nas zmienił się. To jeszcze nie wszystko.

Mój brat Luke również był pod wrażeniem kiedy zobaczył jak mój mąż wyzdrowiał. To wydarzenie sprawiło, że postanowił zmienić swoje życie. Obecnie przygotowuje się do przyjęcia chrztu w wierze Kościoła Rzymskokatolickiego.

Te cudowne łaski otrzymałam przez wstawiennictwo dusz w czyśćcu cierpiących.

Susan

Tłumaczenie z j. angielskiego: Marcin Rak

Źródło:https://brendakaren.wordpress.com/2009/07/18/the-powerful-intercession-of-the-holy-souls-in-purgatory-for-their-benefactors/

zobacz powiązane artykuły

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Powiązane artykuły