żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Małżeństwo ocalone przed rozpadem dzięki wstawiennictwu dusz w czyśćcu cierpiących

autor: Anna

użytkownik: MRak z dnia: 2022-11-01

Nazywam się Anna. Chcę podzielić się z wami świadectwem otrzymanej łaski przez wstawiennictwo dusz w czyśćcu cierpiących.

Moja koleżanka Maria i jej mąż złożyli w sądzie pozew o rozwód. Ich małżeństwo legło w gruzach. Mąż Marii wyprowadził się do kobiety, z którą nawiązał romans. Jednak moja przyjaciółka chciała uratować swoje małżeństwo za wszelką cenę. Zaczęła modlić się za dusze w czyśćcu cierpiące. Przez ich wstawiennictwo prosiła o łaskę ocalenia jej małżeństwa przed rozpadem.

Po jakimś czasie Maria straciła wszelką nadzieję na uratowanie małżeństwa. Jednocześnie nie przestawała modlić się za zmarłych. Ostatecznie dusze w czyśćcu cierpiące wyprosiły łaskę, o którą prosiła. Jej mąż zerwał grzeszną relację ze swoją kochanką i powrócił do niej. Obecnie Maria razem z mężem uczęszczają na terapię uzdrowienia ich małżeństwa.

Anna

Tłumaczenie z języka angielskiego: Marcin Rak

Źródło:http://missionbell.homestead.com/Afavourgrantedbytheholysouls.html

zobacz powiązane artykuły

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Powiązane artykuły