żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Dwa cuda Różańca do Siedmiu Boleści NMP

autor: Michael

użytkownik: MRak z dnia: 2022-09-05

Nazywam się Michael. Należę do grupy modlitewnej, której członkowie odmawiają Różaniec do Siedmiu Boleści NMP. Oto moje świadectwo.

W 2014 roku jeden z członków naszej wspólnoty przekazał Różaniec do Siedmiu Boleści NMP swojej siostrze, która miała badania kontrolne w szpitalu. Wyniki okazały się przerażające. Lekarz zdiagnozował u tej kobiety nowotwór piersi i stwierdził, że pozostało jej 6 miesięcy życia. Siostra naszego członka była bardzo załamana, kiedy dowiedziała się o tym wszystkim. Nasza wspólnota codziennie odmawiała Różaniec do Siedmiu Boleści NMP, prosząc Maryję o cud uzdrowienia. 3 miesiące później siostra naszego członka miała kolejne badania kontrolne. Lekarz przedstawił kolejną druzgocącą diagnozę – nowotwór przerzucił się na inne narządy. Operacja była konieczna dla zachowania jej życia. Wszystko skończyło się dobrze. Podczas operacji lekarze usunęli nowotwór z jej piersi. Chociaż rak przerzucił się na inne części ciała to obecnie jego siostra żyje, jest pod opieką lekarzy. Jednocześnie dziękuje Matce Bożej za ocalenie życia.

W sierpniu 2015 roku członek naszej wspólnoty, którego siostra pozostała przy życiu dzięki odmawianiu Różańca do Siedmiu Boleści NMP, miał problemy zdrowotne. Lekarze musieli przeprowadzić operację na otwartym sercu. Jednocześnie stwierdzili, że może umrzeć podczas zabiegu lub w wyniku komplikacji po operacji. Codziennie odmawialiśmy Różaniec do Siedmiu Boleści NMP o cud uzdrowienia. Po raz kolejny Matka Boża zainterweniowała. Operacja zakończyła się pomyślnie. W grudniu wyszedł ze szpitala, aby obchodzić Nowy Rok z rodziną.

Michael

Tłumaczenie z języka angielskiego: Marcin Rak

Źródło:https://www.sorrowsofmary.com/testimonials

zobacz powiązane artykuły

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Powiązane artykuły