żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Różaniec ocalił mojego wnuka od śmierci

autor: Mary Corcoran

użytkownik: MRak z dnia: 2022-08-09

Nazywam się Mary Corcoran. Chcę podzielić się z wami łaską, jaką wyprosiłam odmawiając różaniec.

Było to pewnego dnia latem w 2013 roku. Do mieszkania, w którym mieszkał mój wnuk Dominik przyjechało pogotowie. Obydwie nerki przestały funkcjonować. Lekarze natychmiast zabrali go do szpitala ponieważ jego życie było zagrożone. Pojechaliśmy z całą rodziną do szpitala. Tam siedzieliśmy w poczekalni.

Nagle przyszedł do nas mój syn - ojciec Dominika. Od niego dowiedziałam się, że Dominik miał straszny ból głowy. Lekarze zdiagnozowali sepsę. Jednocześnie miał gorączkę powyżej 40 stopni, która nadal rosła. Taka diagnoza oznacza dla pacjenta, albo poważne uszkodzenie mózgu lub śmierć.

Ojciec Dominika wyszedł, ale po kilku minutach wrócił. To, co usłyszałam sprawiło, że skamieniałam ze zgrozy: „Lekarze nadal walczą o jego życie, ale Dominik umiera, ponieważ gorączka nadal rośnie”. Wyszedł z poczekalni do sali zabiegowej, w której leżał mój wnuk. Tam również była jego matka i narzeczona (a obecnie żona). W poczekalni byłam z mężem, ciotką i dwiema kuzynkami. Wszyscy razem uklękliśmy i zaczęliśmy głośno odmawiać różaniec za Dominika. Wydawało się, że wszystko było stracone. Jednak stał się cud. Po długim czasie przyszedł ojciec Dominika i zastał nas jak odmawialiśmy różaniec. Powiedział, że lekarze ustabilizowali jego stan zdrowia i postanowili przewieźć go do innej placówki medycznej. Powiedzieli, że nigdy wcześniej nie widzieli czegoś podobnego.

Dominika zabrano do innego szpitala. Tam po długim pobycie odzyskał zdrowie. Po wyjściu ze szpitala ożenił się ze swoją narzeczoną.

Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Ku ich zaskoczeniu Dominik przeżył. Wiem, że dzięki modlitwie różańcowej Matka Boża zainterweniowała i ocaliła mojego wnuka od śmierci.

Mary Corcoran

Tłumaczenie z j.ang. na j.pol: Marcin Rak

Źródło:http://www.rosarygraces.com/testimonials.html

zobacz powiązane artykuły

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Powiązane artykuły

Różaniec ocalił mojego syna od śmierci

Różaniec ocalił mojego syna od śmierci

autor: Samantha M. West

Od samego początku modliłam się za swojego syna na różańcu. Bóg wysłuchał moich modlitw. Gdyby ktoś teraz spojrzał na mojego syna to by pomyślał, że nie miał żadnego wypadku. Wiem, że żyje dzięki...

dodano: 2021-04-21 MRak
Komentarzy (0)
Różaniec pomógł mi zrozumieć prawdy wiary

Różaniec pomógł mi zrozumieć prawdy wiary

autor: Doung

Owoce modlitwy różańcowej przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Zacząłem pojmować wyznawaną wiarę jak nigdy przedtem. Codziennie odmawiając różaniec odkrywam nowe bogactwo wiary i Kościoła...

dodano: 2019-12-31 MRak
Komentarzy (0)
Różaniec ocalił mojego kolegę od śmierci i trwałego kalectwa

Różaniec ocalił mojego kolegę od śmierci i trwałego kalectwa

autor: Marsha Stewart

Siedziałam w pokoju i szlochałam. Chciałam mu jakoś pomóc. W pewnym momencie przyszło mi na myśl, aby odmówić za niego modlitwę różańcową. Wyciągnęłam z torebki różaniec. Zaczęłam gorliwie odmawiać...

dodano: 2023-02-07 MRak
Komentarzy (0)