żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Mieszkałem z ojcem i jego kochankiem

autor: Lewis

użytkownik: MRak z dnia: 2022-03-28

Nazywam się Lewis. Oto moje świadectwo.

Moja mama i tata nigdy nie wzięli ślubu. Ojciec jest gejem, a mama uważa, że jest biseksualna. Przed moim narodzeniem żyła z inną kobietą w nieformalnym związku przez kilkanaście lat. Pewnego razu mama miała zakropioną alkoholem „jednorazową przygodę” z moim tatą. W rezultacie zaszła w ciążę, a 9 miesięcy później przyszedłem na świat.

Rodzice nigdy nie mieszkali razem. Do 8 roku życia byłem w rodzinie zastępczej. Okazjonalnie spotykałem się z mamą. Taty nigdy nie widziałem, ani nie spotkałem aż do 13 roku życia. Wtedy zamieszkałem z moim ojcem i jego kochankiem, z którym żył w nieformalnym związku. Mama chciała, abym również poznał tatę i spędzał z nim czas.

Nigdy nie podobało mi się to, że mieszkałem z ojcem i jego partnerem. Homoseksualizm traktowali jak religię lub tożsamość, którą zawsze potwierdzali przez sposób zachowania. Cały czas pletli o swojej „orientacji seksualnej”. Kiedy spotykali obce osoby to zawsze przedstawiali się w ten sposób: „Cześć. Jestem Simon i jestem gejem”. Normalny człowiek nie zachowuje się w taki sposób, ani nie przedstawia się: „Cześć. Jestem Simon i jestem hetero”. Jednak zarówno mój ojciec i jego partner zawsze tak się przedstawiali.

W ich związku podtekst seksualny istniał na każdym kroku. Pomimo, że byli razem w nieformalnym związku ponad 13 lat to zawsze oglądali się za innymi mężczyznami. Podczas zakupów w supermarkecie patrząc na obcych mężczyzn mówili: „Czyż on nie jest przystojny?”. Byłem kompletnie zakłopotany słysząc takie słowa z ust mojego ojca. Wstyd mi było zaprosić do domu moich kolegów. Bałem się co mogliby sobie o mnie pomyśleć. Wstydziłem się mojego ojca, który razem ze swoim partnerem oceniali moich kolegów pod względem seksualnym. To było odrażające.

Ojciec i jego partner całowali mnie w policzek, nawet jak miałem 18 i 19 lat. Czułem się z tym niekomfortowo. Oprócz tego w domu musiałem uważać na to, co mówiłem lub jak się zachowywałem bo inaczej byłem bity. Ojciec i jego partner zawsze się kłócili. Podczas awantur rzucali talerzami z jedzeniem. Nigdy nie czułem się bezpiecznie w tym domu. Obawiałem się, że w każdej chwili mogę zostać seksualnie wykorzystany. W każdym pokoju i pomieszczeniu (nawet w ubikacji) były zainstalowane kamery. Pewnego razu na ich komputerze znalazłem filmik z moim udziałem. Czułem się z tym bardzo zakłopotany ponieważ inni ludzie pomyśleliby sobie, że jestem gejem. Jednocześnie miałem wrażenie, że mój ojciec i kochanek byli przekonani, że w przyszłości zostanę gejem. Jednocześnie wcale nie interesowali się tym, co czuję i czego naprawdę chcę. To sprawiło wielki zamęt w moim sercu.

Pewnego razu razem z tatą i jego kochankiem poszliśmy na imprezę. Jakiś ich kolega – gej obchodził 40 urodziny. W pewnym momencie zobaczyłem ojca. Przebrał się za kobietę, wyszedł na scenę i śpiewał piosenki zespołu Abba. Było mi bardzo przykro i wstyd.

Mieszkałem z nimi do ukończenia 17 roku życia. Wtedy ojciec wyprowadził się od swojego partnera i wyrzucił mnie z domu. Nie miałem dokąd pójść. Mieszkałem z jego byłym kochankiem do ukończenia 21 roku życia. Ten mężczyzna był bezwzględnym typem, który chciał mieć nade mną całkowitą kontrolę. Potem jak już poszedłem na swoje to nadal chciał mnie kontrolować. Ostatecznie ostrzegłem go, że jeśli nie da mi spokoju to będzie miał kłopoty z policją.

Mieszkanie pod jednym dachem z rodzicami (zarówno matką i ojcem, którzy są homoseksualistami) i ich partnerami zraniło mnie pod względem emocjonalnym i wywołało zakłopotanie. W sercu mam ogromną pustkę, która nigdy nie była wypełniona. Nigdy nie czułem się kochany przez rodziców.

Homoseksualiści określają mianem homofobów tych, którzy nie zgadzają się z ich stylem życia. Mieszkałem przez kilka lat z ojcem i jego partnerem. Dzięki temu zrozumiałem, że homoseksualizm jest udawanym stylem życia, w którym liczy się tylko swój własny egoizm. Nie jest to idealne środowisko do wychowywania dzieci. W konsekwencji tego doświadczenia podczas plebiscytu w moim stanie głosowałem przeciwko zalegalizowaniu tzw. „homomałżeństw”. Zachęcam również was, abyście nie zgadzali się na legalizację takich „małżeństw” i na przyznanie homoseksualistom praw do wychowania dzieci.

Lewis

Tłumaczenie z j.ang. na j.pol: Marcin Rak

Źródło:https://thembeforeus.com/lewis/

zobacz powiązane artykuły

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Powiązane artykuły

Byłem wychowywany przez moją mamę i jej partnerkę

Byłem wychowywany przez moją mamę i jej partnerkę

autor: Josh

Miałem świadomość pustki w życiu z powodu braku ojca. Moje relacje zarówno z mamą i jej partnerką zaczęły psuć się. Brakowało mi ojca, który byłby dla mnie wzorem męskości i pogadałby ze mną o...

dodano: 2022-02-07 MRak
Komentarzy (0)
Moja matka żyła w nieformalnych związkach z kobietami

Moja matka żyła w nieformalnych związkach z kobietami

autor: Gill

Po rozwodzie mieszkałem z mamą, młodszym bratem i siostrą, która w tym czasie rozwijała się pod sercem mamy. Do mieszkania wprowadziła się jej pierwsza partnerka. To sprawiło, że czułem w sobie...

dodano: 2022-07-19 MRak
Komentarzy (1)