żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Mój syn przeżył misję pokojową dzięki modlitwie różańcowej

autor: Veronica M. Hairgrove

użytkownik: MRak z dnia: 2019-05-11

Miałam sześć lat, kiedy mój tata nauczył mnie jak odmawiać różaniec. Pewnego razu widziałam jak modlił się na różańcu. Myślałam, że bawił się koralikami. Tak naprawdę nie bawił się i doceniam go za to, że nauczył mnie tej potężnej modlitwy.

Matka Najświętsza nie tylko pomagała mi w moim życiu, ale również ocaliła mojego syna i jego kolegów od śmierci. Doświadczyłam wielu cudów dzięki modlitwie różańcowej. Pragnę podzielić się z wami łaską, jaką wyprosiłam odmawiając różaniec.

Podczas operacji Pustynna Burza w 1991 roku mój najmłodszy syn Randy służył w wojsku. Udał się na misję pokojową do Kuwejtu. Bardzo niepokoiłam się o jego bezpieczeństwo. W tym kraju trwała wojna, w której walczył mój syn.

Uczestniczyłam w Konwencji Diecezjalnej dla Kobiet w San Angelo w stanie Teksas, której przewodniczył ksiądz biskup Rabroker. Kiedy ksiądz biskup dowiedział się, że mój syn walczy w Kuwejcie uznaliśmy, że musimy odmówić za niego różaniec. Rozpoczęliśmy modlitwę różańcową o 23.00 i modliliśmy się do godziny 4 nad ranem. Tutaj dodam, że często ksiądz biskup Rabroker prosił nas, abyśmy odmawiali różaniec wtedy, kiedy czuł, że ktoś potrzebuje modlitwy.

Dwa tygodnie później dostałam list od mojego syna, w którym tak mi napisał: „ O godzinie 2 w nocy zaatakowano nasz posterunek. Razem z kolegami słyszeliśmy świsty pocisków z karabinów maszynowych nad naszymi głowami. Byłem przestraszony i zacząłem modlić się. W tym czasie spokój napełnił moje serce. Usłyszałem głos z nieba, który powiedział mi, że wszystko będzie dobrze”.

Tutaj dodam, że ten atak na posterunek, w którym przebywał mój syn, miał miejsce dokładnie w tym samym czasie kiedy razem z księdzem biskupem odmawiałam różaniec w jego intencji. Uważam, że Matka Najświętsza rozmawiała z moim synem.

Zaniosłam ten list do księdza biskupa Rabroker'a i poprosiłam go, aby przeczytał go na głos podczas jednego z naszych spotkań modlitewnych. Wszyscy byli zdumieni i również uważali, że to Maryja powiedziała mojemu synowi, że wszystko będzie dobrze.

Matka Boża troszczy się o nas. Niech nas ochrania swoim płaszczem i zaprowadzi do swego Syna.

Veronica M. Hairgrove

Tłumaczenie z j.ang. na j.pol: Marcin Rak

Źródło: 101 Inispirational Stories of the Rosary. Called by Joy Book. s.59 – 60.

zobacz powiązane artykuły

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Powiązane artykuły