żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Jestem szczęśliwą żoną i matką dzięki modlitwie różańcowej

autor: Meera

użytkownik: MRak z dnia: 2018-12-18

Nazywam się Meera, pochodzę z Indii i jestem katoliczką. Chcę podzielić się z wami łaską, jaką otrzymałam odmawiając różaniec.

Miałam 25 lat i byłam panną. Moi rodzice bezskutecznie szukali dla mnie dobrego kandydata na męża. Większość moich koleżanek były mężatkami. Zgodnie z tradycją jaka panuje w moim społeczeństwie wiek zawierania małżeństwa przez kobietę wynosi 20 lat. Mężczyźni żenią się przed ukończeniem 25 roku życia. Potem znalezienie odpowiedniego kandydata na żonę lub męża jest trudne.

Nic nie wskazywało na to, że w przyszłości wyjdę za mąż i będę mieć dzieci. Zaczęłam odmawiać różaniec prosząc Matkę Bożą, aby wskazała mi mężczyznę, który był mi przeznaczony na męża. Nie spodziewałam się tak szybkiej interwencji Maryi. Po dziesięciu dniach wytrwałej modlitwy różańcowej poznałam mężczyznę – katolika w wieku 28 lat, w którym zakochałam się. Okazało się, że on również odmawiał różaniec prosząc Matkę Bożą o dobrą żonę. Wzięliśmy ślub. Obecnie jestem szczęśliwą żoną i matką. W przeszłości nigdy nie przyszło mi do głowy, że obecnie będę miała taką kochającą się rodzinę.

W tym miejscu chciałabym zwrócić się do tych osób, którzy bezskutecznie szukają dobrej żony lub męża - zacznijcie codziennie odmawiać różaniec w tej intencji. Nie obawiajcie się, że lata mijają i jeszcze nie znaleźliście tego wymarzonego współmałżonka. Jeśli będziecie wytrwale modlić się na różańcu to Matka Boża uprosi wam u swego Syna tak wspaniałe życie, które przejdzie wasze najśmielsze oczekiwania. Nie istnieje potężniejszy sposób na wyproszenie wielu łask u Boga niż różaniec.

Meera

Tłumaczenie z j.ang. na j.pol: Marcin Rak

Źródło:http://www.how-to-pray-the-rosary-everyday.com/blessed-with-a-loveable-partner.html

 

zobacz powiązane artykuły

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Powiązane artykuły

Różaniec ocalił mnie przed złym małżeństwem

Różaniec ocalił mnie przed złym małżeństwem

autor: Aida

Maryja zawsze troszczyła się o mnie. Obecnie aktywnie działam w życiu parafialnym przy moim kościele. Przygotowuję dzieci do Pierwszej Komunii Świętej, uczę ich, jak należy odmawiać modlitwę...

dodano: 2014-03-04 Admin
Komentarzy (7)