żywa Wiara

KALENDARIUM WYDARZEŃZOBACZ WSZYSTKIE

Rekolekcje weekendowe: "Trzecia Osoba Trójcy Przenajświętszej - Duch Święty"

Rekolekcje weekendowe:

Prowadzący: Ks. Krzysztof Guzowski SPr - założyciel Zgromadzenia Sług Ducha Pocieszyciela, rekolekcjonista, profesor teologii KUL, poeta, człowiek o głębokiej więzi z Duchem Świętym

Dla kogo: Dla osób świeckich i konsekrowanych, które pragną poznać Ducha Świętego, Jego działanie w człowieku i doświadczyć Jego kojącej obecności.

Data: 2022.05.06 - 2022.05.08

Godzina: 18:00

Miejscowość: Zakopane

Ulica: Al. Przewodników Tatrzańskich 2

Miejsce wydarzenia: Dom Rekolekcyjny "Księżówka"

Zakwaterowanie: pokoje 1, 2, 3, 4 - osobowe z łazienką

Opłaty: 300,00

Osoba kontaktowa: pracownicy recepcji

Telefon: 182015133

E-mail: recepcja@ksiezowka.zakopane.pl

Strona internetowa: https://rekolekcje-dla-doroslych.webnode.com/news/ks-krzysztof-guzowski-tura-01-22/

Podczas rekolekcji Ks. Krzysztof powie przede wszystkim o życiu człowieka w Duchu Świętym, na czym ono polega i kiedy jest możliwe. Zobaczysz, że nie musisz być liderem Odnowy w Duchu Świętym, aby Trzecia Osoba Trójcy Przenajświętszej ogarnęła Cię swoją Miłością i w niej zatopiła. Twoje życie radykalnie się zmieni. Jednak są pewne warunki: musisz tego chcieć i musisz o to Ducha Świętego poprosić. A potem musisz być wierny.
Bóg chce być na pierwszym miejscu w Twoim życiu. Pamiętaj, że jest Bogiem zazdrosnym. Pragnie Twojej uwagi, Twojego czasu, zaangażowania, odpowiedzi - bo jest w Tobie szaleńczo zakochany.
A może niepokoi Cię, lub wręcz przeraża myśl o całkowitym oddaniu życia Bogu? Bo stracisz swoje marzenia? Zamkną się przed Tobą możliwości? Jedyne, co Ci zostanie to cierpienie, choroba i łzy?
Nie wiesz, jak będzie. Jeśli nie zrobisz tego - nigdy się nie dowiesz. A jeśli zrobisz, jakkolwiek będzie, czegokolwiek Bóg zażąda, ON będzie dla Ciebie nagrodą, a Ty będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie...
Przyjdź - poznaj Ducha Świętego - zadecyduj!