żywa Wiara

KALENDARIUM WYDARZEŃZOBACZ WSZYSTKIE

Seminarium Odnowy Wiary

Prowadzący: ks.MARIAN RAJCHEL

Data: 2019.04.29 - 2019.06.17

Godzina: 16:30

Miejscowość: Przemyśl

Ulica: ul.KARMELICKA 1

Miejsce wydarzenia: Klasztor karmelitów Bosych

Opłaty: wstęp wolny

Telefon: 535533201

Strona internetowa: karmel.przemysl.pl

Seminarium Odnowy Wiary jest formą 9-tygodniowych rekolekcji, podczas, których będziesz miał okazję wysłuchać dziewięciu kerygmatycznych konferencji. Seminarium pomaga w dojrzałym, zdecydowanym i osobistym zwróceniu się ku Jezusowi Chrystusowi poprzez pogłębienie modlitwy osobistej i wspólnotowej oraz przyjęciu osoby Ducha Świętego, Jego obecności i mocy w swoim życiu, a także w rozpoznaniu Jego darów jakie w nas złożył podczas Chrztu Świętego. To czas powrotu do domu Ojca. Usłyszysz tu świadectwa osób żyjących w wolności dzieci Bożych, które doświadczyły wewnętrznego uzdrowienia i uwolnienia mocą Ducha Świętego. Konferencjom towarzyszą spotkania w zamkniętych, stałych grupkach dzielenia, w których uczestnicy dzielą się owocami swojej codziennej modlitwy osobistej na kanwie Słowa Bożego. W tym czasie Bóg w szczególny sposób chce mówić do twojego serca, chce je uleczyć, dać ci nowe życie, nowe oczy, nowe uszy. Ma moc uwolnić cię od wszelkiego grzechu i zła.

Każdy uczestnik seminarium otrzymuje duchowy codziennik, a nim sigla fragmentów biblijnych z krótkim wprowadzeniem do rozważania na każdy dzień.
W trakcie seminarium będziesz mieć okazję odnowić przyrzeczenia Chrztu Świętego, przyjąć Jezusa Chrystusa jako swego Pana i Zbawiciela, przystąpić do spowiedzi z całego życia; będziesz też mógł skorzystać z indywidualnej modlitwy o uzdrowienie wewnętrzne oraz modlitwy o wylanie darów Ducha Świętego.
Podczas seminarium możesz skorzystać z pomocy duchowej kapłana i liczyć na duchowe towarzyszenie osoby świeckiej – animatora grupki dzielenia.