żywa Wiara

KALENDARIUM WYDARZEŃZOBACZ WSZYSTKIE

Moje pragnienia – o dojrzewaniu do życia i zgodzie na umieranie

Prowadzący: o. Robert Bujak SJ

Dla kogo: Dla tych co szukają i rozeznają, podejmują decyzje i wybierają będąc w każdym wieku.

Data: 2017.02.03 - 2017.02.05

Godzina: 18:00

Miejscowość: Poznań

Ulica: ul. Sióstr Misjonarek 10

Miejsce wydarzenia: Dom Rekolekcyjny św. Józefa prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej w Poznaniu

Zakwaterowanie: Dom Rekolekcyjny św. Józefa

Opłaty: 180 zł

Osoba kontaktowa: Michał

Telefon: 514495131

E-mail: sesje@vinea.org.pl

Strona internetowa: www.zywawiara.pl/kalendarz?data=2017-02-03

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego w Poznaniu oraz Fundacja Jezuickiego Ośrodka Kultury i Rozwoju VINEA zapraszają na sesję o życiu człowieka w świetle duchowości ignacjańskiej, którą poprowadzi o. Robert Bujak SJ - rekolekcjonista, duszpasterz akademicki, psycholog, rektor kolegium oo. Jezuitów w Warszawie.

Pragnienia – słowo, pod którym kryje się bardzo wiele znaczeń – one dają nam siłę do działania, motywują, pchają do podejmowania życiowych decyzji lub rezygnacji czy wyrzeczeń. To przestrzeń przeżywanych oczekiwań i frustracji: co wybierać, a z czego rezygnować w konkretnych sytuacjach mojego życia?

Patrząc na drogę Ćwiczeń Duchowych, przez jaką św. Ignacy pragnął przeprowadzić rekolektanta, będziemy szukać inspiracji i odpowiedzi na temat własnego dojrzewania do pełni człowieczeństwa.

Nie możesz mieć wszystkiego, co chcesz?
Musisz z czegoś zrezygnować?
Nadal pragniesz życia w pełni?

Ta sesja jest właśnie dla Ciebie!

W programie: konferencje, ćwiczenia, indywidualne rozmowy z prowadzącym, możliwość skorzystania z sakramentu pojednania oraz uczestnictwa we Mszy św. i adoracji Najświętszego sakramentu, spacery i długie rozmowy przy dobrej kawie...