żywa Wiara

KALENDARIUM WYDARZEŃZOBACZ WSZYSTKIE

Seminarium Odnowy Wiary: Keep calm and zacznij żyć!

Prowadzący: Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca

Dla kogo: Dla każdego

Data: 2014-10-21

Godzina: 18:00

Miejscowość: Lublin

Ulica: ul. Krakowskie Przedmieście

Miejsce wydarzenia: Kościół pw. św. Świętego Ducha

Strona internetowa: www.duch.lublin.pl

Seminarium Odnowy Wiary adresowane jest do osób, które pragną doświadczyć osobistego spotkania z Bogiem. Dla jednych będzie to pierwsze doświadczenie miłującej obecności Boga, który mimo iż pozostaje niewidzialny dla oczu, objawia się w inny, wybrany przez siebie sposób. Dla innych będzie to okazja do nawiązania relacji z Bogiem, którego już kiedyś spotkali, ale nie podjęli zaproszenia do bliskości z Nim, choć zachowali wspomnienie wzruszającego, ale odległego wydarzenia.
Dla niektórych jest to szansa do odnowienia relacji z Bogiem, którą zaniedbali tak, że stała się tylko nudnym przyzwyczajeniem do pewnych form kultu pozbawionych radości, miłości, nadziei, poczucia sensu, rozmachu i bogactwa.

Dla tych, którzy przez grzech utracili więź z Bogiem, to nowa szansa, by rzucić się w Jego wielkie, otwarte ramiona i przylgnąć do miłującego nas serca, by znowu doświadczyć uzdrawiającej i wyzwalającej mocy Bożego miłosierdzia.
Dla wszystkich, którzy trwają w bliskości i miłości Boga, to okazja do świętowania, radowania się i odkrywania, jak nieskończenie dobry i zachwycający jest nasz Bóg! Święty i niepojęty w swojej hojności ma z pewnością także i dla nich niespodzianki.

W każdy wtorek o 18:00
Zaczynamy 21 października 2014r .
Kościół pw. Świętego Ducha
Lublin, Krakowskie Przedmieście 1

Prowadzi wspólnota: Przyjaciele Oblubieńca