żywa Wiara

KALENDARIUM WYDARZEŃZOBACZ WSZYSTKIE

Ja + Ty = My ? (Warsztat dla małżeństw)

Prowadzący: Mira i Jacek Marszałkowie

Dla kogo: pary małżeńskie z kilkuletnim stażem (3-5 lat)

Data: 2014.12.05 - 2014.12.07

Godzina: 00:00

Miejscowość: Warszawa-Falenica

Miejsce wydarzenia: Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury

Opłaty: od 380 PLN

Telefon: 22/872-0441, fax. 22/872-0285;

E-mail: rekolekcje@eccc.pl

Strona internetowa: www.eccc.pl

Wchodząc w małżeństwo mamy różne wyobrażenia na temat tego, co to znaczy być razem i tworzyć rodzinę. Im dalej od dnia ślubu, życie coraz bardziej weryfikuje nasze oczekiwania i zdarza się, że spostrzegamy, iż żyjemy razem, ale obok siebie, czy wręcz oddalamy się. Co to znaczy "JA" i "TY"? Co znaczy "MY"? Czym jest wspólnota małżeńska i jak się do niej dochodzi? Na te i inne pytania będziemy starali się znaleźć odpowiedź podczas warsztatu, na który zapraszamy pary małżeńskie z kilkuletnim stażem (3-5 lat), dla których te pytania na obecnym etapie bycia razem stały się ważne.
Na warsztat zapraszają Mira i Jacek Marszałkowie psychoterapeuci pracujący z dorosłymi oraz dziećmi i ich rodzicami, pomagając im w rozwiązywaniu trudności wychowawczych, rozwojowych i problemów osobistych.

Uwaga! Warsztat, odbędzie się przy grupie liczącej nie mniej niż 10 osób. Zamknięcie listy uczestników na 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.

Koszt udziału w warsztacie wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem w pokoju 2. osobowym z łazienką wynosi 440 PLN od pary. Koszt uczestnictwa bez noclegów wynosi 380 PLN (w tym: obiady w sobotę i w niedzielę).