żywa Wiara

KALENDARIUM WYDARZEŃZOBACZ WSZYSTKIE

Oto Ja posyłam Anioła...

Prowadzący: s. Lucyna Tomaszewicz

Dla kogo: Dla każdego

Data: 2016.04.08 - 2016.04.10

Godzina: 17:45

Miejscowość: Warszawa-Falenica

Ulica: ul. Olecka 30 Warszawa 04-984

Miejsce wydarzenia: Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury

Opłaty: od 290 PLN

Telefon: 22/872-0441, fax. 22/872-0285;

E-mail: rekolekcje@eccc.pl

Strona internetowa: eccc.pl

Jesteśmy umiłowanymi dziećmi Boga Ojca, dlatego kiedy dotyka nas jakiekolwiek cierpienie: choroba, samotności, pomówienia, depresja - sam Bóg jest naszym Lekarzem i Przewodnikiem, a działa przez swoich aniołów.

Tematem sesji jest Boże działanie, wyrażane przez aniołów, a zwłaszcza Archanioła Rafała – Bóg uzdrawia – który jest odpowiedzią Boga na modlitwy człowieka znajdującego się w bardzo trudnym położeniu... Anioł jest orędownikiem człowieka przed Bogiem zwłaszcza w obliczu jego cierpienia i oskarżeń ze strony szatana. Obecność anioła oraz ufna modlitwa prowadzi do wielbienia Boga w każdej sytuacji życia.

Sesja oparta jest na Księdze Tobiasza, która pokazuje, że to co spotkało Tobiasza i jego rodzinę, to obietnica Boża dla wszystkich, którzy w Bogu pokładają nadzieję. „...bo swoim aniołom dał rozkaz o tobie, aby cię strzegli na wszystkich twych drogach.” Ps 91

Sesję poprowadzi s. Lucyna Tomaszewicz ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów - teolog duchowości, katechetka i rekolekcjonista z wieloletnim doświadczeniem.

Rozpoczęcie w piątek kolacją o godz. 18.00, a zakończenie w niedzielę obiadem o godz. 12.30.

UWAGA! Sesja odbędzie się przy minimalnej liczbie 10 uczestników.

Koszty uczestnictwa: z wyżywieniem i zakwaterowaniem w pokoju 1 os. z łazienką – 320 zł, w pokoju 2 os. z łazienką – 290 zł. Osoby dochodzące: uczestnictwo bez noclegów z wyżywieniem (obiady w sobotę i niedzielę oraz kolacja w sobotę) – 190 zł.