żywa Wiara

KALENDARIUM WYDARZEŃZOBACZ WSZYSTKIE

Modlitwa Jezusowa dla zaawansowanych

Prowadzący: o. Grzegorz Ginter SJ

Data: 2016.02.12 - 2016.02.14

Godzina: 00:00

Miejscowość: Warszawa-Falenica

Ulica: ul. Olecka 30 Warszawa 04-984

Miejsce wydarzenia: Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury

Opłaty: od 290 PLN

Telefon: tel. 22/872-0441

E-mail: rekolekcje@eccc.pl

Strona internetowa: eccc.pl

Sesja jest przeznaczone dla osób, które przynajmniej dwa razy uczestniczyły w skupieniach lub rekolekcjach Modlitwy Jezusowej (z tego przynajmniej jeden raz w naszym ośrodku) oraz modlą się Modlitwą Jezusową na codzień. W czasie tego weekendu oprócz intensywnego czasu modlitwy będą również treści związane z rozeznawaniem duchowym w tradycji św. Ignacego z Loyoli.

Prosimy o niezapisywanie się osób początkujących - nie będzie wprowadzenia do metody modlitwy. Osoby chcące poznać metodę Modlitwy Jezusowej zapraszamy na inne skupienia tego typu organizowane w naszym ośrodku. Przy zapisywaniu się, w rubryce "o sobie" prosimy napisać (obligatoryjnie) krótko swoją dotychczasową drogę z Modlitwą Jezusową.

Zapewniamy poduszki oraz stołeczki do medytacji. Do modlitwy zachęcamy zabrać ze sobą luźny strój. W programie: codzienna Eucharystia, konferencje, możliwość krótkiej rozmowy/spowiedzi, adoracja Najświętszego Sakramentu - a to wszystko w atmosferze milczenia, które jest szczególną przestrzenią mówienia i działania Boga.

Rozpoczęcie kolacją pierwszego dnia o godz. 18:00, zakończenie ostatniego dnia obiadem o godz. 12:30.

Do wspólnej modlitwy zaprasza o. Grzegorz Ginter SJ.

Koszt uczestnictwa jednej osoby z wyżywieniem i zakwaterowaniem w pokoju 2. osobowym wynosi 290 PLN, w pokoju 1.osobowym - 320 PLN.