żywa Wiara

KALENDARIUM WYDARZEŃZOBACZ WSZYSTKIE

Wśród nocnej ciszy - rekolekcyjne skupienie adwentowe

Prowadzący: o. Grzegorz Ginter SJ

Data: 2015.12.18 - 2015.12.20

Godzina: 19:00

Miejscowość: Warszawa-Falenica

Miejsce wydarzenia: Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury

Opłaty: od 100 zł

Telefon: tel. 22/872-0441

E-mail: rekolekcje@eccc.pl

Strona internetowa: eccc.pl

Przygotowujemy się do świętowania Bożego Narodzenia. To moment w historii zbawienia, kiedy Bóg w swojej miłości postanowił przyjść na ziemię i – nie przestając być Bogiem - stał się jednym z nas, człowiekiem z krwi i kości. W przedświątecznym zabieganiu umyka nam często istota i sens tych świąt. Aby tego uniknąć, pragniemy zaprosić wszystkich na weekendowe skupienie, umiejscowione na progu świąt Bożego Narodzenia. Jego celem jest pomóc nam zatrzymać się na chwilę i posłuchać swojego serca i serca Boga. Pan przychodzi i to jest pewne – naszym jedynym zadaniem jest otworzyć Mu drzwi i przygotować drogę.

W planie skupienia znajduje się Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencje, czas na modlitwę i osobistą refleksję, a to wszystko w klimacie ciszy i milczenia. Będzie również możliwość spowiedzi lub rozmowy z kapłanem.

Skupienie poprowadzi o. Grzegorz Ginter SJ.

Rozpoczęcie w piątek Mszą św. o godz. 19.00 (możliwość kolacji o godz. 18.00), a zakończenie w niedzielę obiadem o godz. 13.00.

Koszty uczestnictwa: z wyżywieniem i zakwaterowaniem w pokoju 1 os. z łazienką – 290 zł, w pokoju 2 os. z łazienką – 260 zł. Osoby dochodzące: uczestnictwo bez noclegów z wyżywieniem (2 obiady i kolacja w sobotę) – 160 zł, bez noclegów i bez wyżywienia – 100 zł.