żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Uwolnić serce. Dla tych, którzy dorastali w rodzinach z problemami

autor: Rachel Callahan, Rea McDonnell

Uwolnić serce. Dla tych, którzy dorastali w rodzinach z problemami

Kiedy opuszczamy dom rodzinny, by założyć swoją rodzinę, wielu z nas chce być rodzicami idealnymi, o jakich zawsze marzyliśmy. Jednak często popełniamy błędy, których chcieliśmy uniknąć. Dzieci alkoholików zostają małżonkami alkoholików, ofiary przemocy stają się oprawcami.

Źródłem tych trudności są niezaleczone rany w naszych sercach. Nosimy w sobie głębokie i bolesne rany wyniesione jeszcze z okresu dzieciństwa.

Jeśli wychowywałeś się w domu obciążonym przez chorobę, stres, przemoc oraz małżeńskie bądź materialne trudności - sięgnij po tę książkę.

Przeszłość nie musi już sprawiać Ci bólu! Ten praktyczny, napisany z ogromną wrażliwością podręcznik przeprowadzi Cię przez proces uzdrowienia i wskaże drogę ku doświadczeniu pełni szczęścia i pokoju.

Opierając się na współczesnej wiedzy psychologicznej i łącząc z nią Pismo Święte, autorki nauczą Cię korzystania z narzędzi, które pomogą Ci przezwyciężyć izolację, wstyd i ból. Czytając tę książkę odnajdziesz lekarstwo na rany wyżłobione w sercu.

Sięgnij po tę książkę już teraz i wyzwól się od krzywd z przeszłości.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Tabor

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/