żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Warto naprawić małżeństwo

autor: Jacek Pulikowski

Warto naprawić małżeństwo
Czy możesz uratować swoje małżeństwo w 7 krokach?

Tak! Ta książka może Ci w tym pomóc. Oczywiście nic się nie stanie bez Twojego udziału, ale dzięki książce Warto naprawić małżeństwo zostaniesz niejako wyposażony/wyposażona w instrukcję obsługi.

W książce znajdziesz m.in. typowe przyczyny kłopotów w małżeństwie - a jak wiesz poznanie przyczyn to połowa drogi do naprawienia trudnej sytuacji. Dowiesz się wiele o komunikacji, różnicach  w postrzeganiu tych samych spraw przez kobiety i mężczyzn. Dowiesz się nawet o przyczynach trudności w relacjach z teściową czy teściem. Jednak jeśli to właśnie jest Twój główny problem to polecam jeszcze książkę Warto pokochać teściową.

Na koniec Jacek Pulikowski - uznany przez wiele par autorytet w dziedzinie poradnictwa rodzinnego - poda Ci 7 rzeczy, których nie należy robić, aby wygrać małżeństwo.

Książka zawiera wiele przykładów, scenek rodzajowych i dowcipów, gdyż humor jest jednym ze sposobów na rozładowanie ciężkiej atmosfery.

Co ważne: ta książka, która pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy, zawiera wiele fragmentów zatytułowanych Rada praktyczna, realna i zawsze przynosząca efekty! A co one zawierają? Dokładnie to, na co wskazuje tytuł: proste, krótkie rady, możliwe do natychmiastowego wdrożenia i przynoszące natychmiastowy skutek. Tak, to jest możliwe!

Możesz też najpierw posłuchać audycji pana Jacka Pulikowskiego pt. mp3 Warto naprawiać małżeństwo. Audycja ta, jak i wiele innych,  jest dostępna na naszej płycie.

Zatem nie warto czekać! Poznaj skuteczny sposób na uratowanie małżeństwa. Po prostu kup książkę Warto naprawić małżeństwo - bo naprawdę warto.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Tabor

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/