żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Czekając na dziecko

autor: Katarzyna Jarosz

Czekając na dziecko

Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka.

Mordercza walka na argumenty, uczucia, zwątpienie i zaufanie, po kres ludzkich sił, nie jest zarezerwowana tylko dla niepłodnych małżonków. Każdy ma swoją Golgotę - chorobę, samotność, brak pracy, poronienie... Doświadczenia Kasi i Tomka pokazują, że na tej drodze Bóg nigdy człowieka nie opuszcza. Ale przez krzyż prowadzi go do Zmartwychwstania.

Agata Ślusarczyk, dziennikarz "Gościa Niedzielnego"
Zagłębiając się w lekturze, coraz bardziej płakałam i myślałam z lekką nutką zazdrości: czemu to nie ja napisałam tę książkę? Przecież ona jest o mnie. O mnie, o moich - naszych - niemal dziesięcioletnich zmaganiach na drodze "po dziecko". Mojej walce z Bogiem, z lekarzami, z nieprzychylnością społeczeństwa. Walce z własnym ciałem, które stawia opór nowemu życiu. Ale teraz - jestem już pewna. Kasia miała rację, pisząc: "Wiem, że ta moja niepłodność nie jest przypadkowa - jeszcze nie wiem, po co ona jest, ale myślę, że kiedyś zrozumiem (...)". Polecam do czytania tym jeszcze zagubionym i tym, którzy już zrozumieli.

Iwona, szczęśliwa żona Sylwka i mama adoptowanej Córeczki
Prawdziwa historia walki o macierzyństwo. Dla wszystkich, którzy znają osoby starające się o potomstwo.

Iza, koleżanka Kasi z pracy

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Tabor

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/