żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Siódmy rozdział.

autor: O. Augustyn Pelanowski OSPPE

Siódmy rozdział.

Być może Ty również ukrywasz w swoim sercu zranienia i bolesne krzywdy z przeszłości. Czujesz z tego powodu żal, upokorzenie, buntujesz się na życie, na Boga, i z całych sił próbujesz zapomnieć o tym, co się wydarzyło. W jaki sposób uzdrowić te zranienia, by przestały niszczyć Twoje życie?

Twoje życie przypomina księgę, w której zapisywane jest wszystko, co Cię spotyka. Do niektórych rozdziałów tej księgi zaglądasz bardzo często, bo to łatwe i miłe wspomnienia.

Pewnego rozdziału w ogóle jednak nie chcesz otworzyć. To gorzkie przeżycia, których nie chcesz pamiętać. Często w tym zakazanym "siódmym rozdziale" ukrywasz swoje rany, z którymi nie umiesz sobie poradzić, rzeczy, których w sobie nie lubisz i wydarzenia, które Cię upokorzyły. Te zranienia wciąż jednak wpływają na Twoje życie. Sprawiają, że nie czujesz się szczęśliwy i często odczuwasz zgorzknienie.

Możesz jednak to zmienić! Czytając tę książkę dowiesz się, w jaki sposób przejść proces uzdrowienia wewnętrznego, powierzyć te sprawy Jezusowi i uporać się z tym, co Cię boli. A nawet zobaczysz, że to, czego nie potrafisz w sobie zaakceptować, często jest w Tobie najcenniejsze. To niełatwy proces i może trwać długo, ale uzdrowienie wewnętrzne przynosi prawdziwy pokój w sercu.

"Siódmy rozdział" to rekolekcje o. Augustyna Pelanowskiego. Niekoniecznie dla ludzi mocnych, ale na pewno szczerych, czasem pogubionych, zbuntowanych, z arsenałem pretensji i żalów do ludzi i Boga. Mogą pomóc zaakceptować siebie z całą przeszłością, jedyny warunek - niczego nie taić, bo "Bóg pragnie od nas szczerości, a nie - grzeczności!"

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Miesięcznik Egzorcysta

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Radio Fara

Katolickie Radio Podlasie

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Radio Niepokalanów

Radio FIAT

Sercanki

Radio Jasna Góra

Tabor

Radio RDN

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa