żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Kochaj Mnie

autor: Ks. Zbigniew Paweł Maciejewski

Kochaj Mnie
To opowieść o Winnicy, to dialog z jej mieszkańcami. To nieustanne docieranie się Boga i ludzi. Między nimi stoi jeden człowiek, który ma niezwykły dar stawiania ludzi pod znakiem STOP. Tacy ludzie nagle hamują, zaczynają się zastanawiać.

Dlaczego właściwie zazdroszczę swojemu sąsiadowi nowego samochodu? Dlaczego dokonuję czasami bezsensownych wyborów w swoim życiu? Dlaczego zwracam się do Boga tylko wtedy, gdy coś mi nie wyjdzie? Dlaczego będąc w kościele nie potrafię się skupić, nie mogę poczuć więzi z Bogiem? Czy coś jest ze mną nie tak?

Nie jest "nie tak", po prostu trochę się zagubiłeś. Wielu chrześcijan tego doświadcza. Najważniejsze to znowu się podnieść. Chcesz dokonać tego sam? W porządku, ale najpierw zobacz, czy zapoznanie się z przemyśleniami ks. Zbigniewa Maciejewskiego nie będzie o wiele lepszym rozwiązaniem.

To kapłan, który w 2009 r. trafił do parafii o wdzięcznej nazwie Winnica. "Sprawdziłem, że słowo "winnica" występuje w Biblii 137 razy" - powiedział swoim parafianom już na pierwszym kazaniu.

Przez kartki papieru czuć jego entuzjazm... Takich kazań będzie więcej, łącznie 47. Zostały zawarte w książce "Kochaj mnie". To drugi tom bestsellerowej serii "Pod prąd" (pierwszy tom Prostytutka idzie do nieba doceniło wielu naszych Klubowiczów).

Niemal każde kazanie ks. Maciejewskiego zmusi Cię do refleksji, poza tym dowiesz się z nich m.in.:

  • dlaczego czasem powinieneś przestać chodzić do kościoła?
  • czy słusznie zazdrościsz?
  • co to znaczy, że Bóg jest święty?
  • dlaczego nie możesz traktować Boga jak chłopca na posyłki?
  • jak świętować Triduum Paschalne?

Po przeczytaniu tej krótkiej, ale niezwykle wartościowej książki ks. Zbigniewa możesz zyskać siły do życia. Możesz rozwiązać problemy związane z wiarą i sprawić, że stanie się silniejsza. Po prostu będzie chciało Ci się żyć! Głębsza więź z Bogiem może sprawić, że będziesz podejmował lepsze wybory w życiu, co wpłynie na Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne, jak również na Twoich bliskich.

Ks. Maciejewski ma niezwykły dar stawiania ludzi pod znakiem STOP... Sięgnij po zbiór kazań "Kochaj mnie" i przekonaj się o tym.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Miesięcznik Egzorcysta

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Radio Fara

Katolickie Radio Podlasie

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Radio Niepokalanów

Radio FIAT

Sercanki

Radio Jasna Góra

Tabor

Radio RDN

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa