żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Fast food dla mózgu, czyli telewizja i okolice

autor: Piotr Tomasz Nowakowski

Fast food dla mózgu, czyli telewizja i okolice
Książka Piotra Tomasza Nowakowskiego ułatwi Ci uświadomienie sobie, jaką rolę może spełniać telewizor w życiu rodzinnym. Dowiesz się z niej, jak bardzo sugerujemy się tym, co zobaczymy czy powiedzą nam w telewizji oraz w jaki sposób telewizja wprowadza widza w świat fikcji.

Będziesz miał także okazję przyjrzeć się dogłębnie negatywnym aspektom oddziaływania telewizji, takim jak fałszowanie rzeczywistości poprzez ukazywanie nadmiaru przemocy czy zatrutej obyczajowości. Z książki uzyskasz również informacje na temat psychofizycznych skutków oglądania telewizji.

Z drugiej strony poznasz ogromne korzyści płynące z czytania, które stanowi doskonałą alternatywę dla ciągłego oglądania szklanego ekranu.

Książka zaskoczy Cię bardzo miło pozytywnym akcentem, gdy dowiesz się, jak można rozsądnie korzystać z telewizora i użyć go jako narzędzia służącego rozwojowi. Na koniec poznasz metody, jak wychowywać dzieci do telewizji i przez telewizję.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Miesięcznik Egzorcysta

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Radio Fara

Katolickie Radio Podlasie

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Radio Niepokalanów

Radio FIAT

Sercanki

Radio Jasna Góra

Tabor

Radio RDN

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa